Добровольців Львівщини відзначать Лицарськими хрестами

12 березня 2019р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

У четвер, 14 березня, з нагоди Дня українського добровольця у Львівській національній філармонії відбудеться церемонія нагородження «Лицарський Хрест Добровольця Львівщини».

Про це повідомили сьогодні, 12 березня, у межах прес-конференції.

Церемонія нагородження «Лицарський Хрест Добровольця» - це захід національного рівня, на якому вшановують Добровольців з усієї України.

«Ця церемонія - чудова можливість для волонтерів, громадських активістів, представників влади та в цілому громади Львівщини висловити свою вдячність та шану Героям Добровольцям. Щиро запрошуємо долучитись до нашого заходу, адже спомини про Народних Героїв Добровольців мають закарбуватися в народній пам’яті назавжди», - зазначила режисер та ведуча Церемонії нагородження «Лицарський Хрест Добровольця» Оксана Тунік-Фриз.

Відтак, під час заходу буде нагороджено 20 добровольців з Львівщини, 5 з яких вшановуються посмертно.

Зазначимо, що Ордени загиблих Героїв, в межах заходу, отримають родини добровольців.

Організатори наголошують, що церемонія нагородження «Лицарський Хрест Добровольця Львівщини» відбуватиметься і надалі для того, щоб відзначити кожного Героя. 

Загалом, станом на 20 лютого 2019 року, на території Львівської області налічується 235 визнаних бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України.

Захід розпочнеться у Львівській національній філармонії 14 березня о 18:00 год. Вхід вільний.

Організатори заходу - Софія Федина, Юлія Слободян, БФ «Солдатські матері» за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА.

Довідково:

Церемонію нагородження «Лицарський Хрест Добровольця» було започатковано у 2016 році Жіночою Волонтерською Сотнею Самооборони Чернігівщини з метою вшанування тих хлопців і дівчат, які першими, за покликом серця, стали на захист своєї країни від окупанта. Орден був розроблений Тернопільським обласним округом ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО". Крім вручення нагород та вшанування добровольців, захід несе просвітницьку та виховну мету, адже жоден Герой і подвиг не має бути забутим! За цей час було проведено VI церемоній та вшановано 121 добровольця.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook