В області розглянули інтегровану стратегію просторового розвитку території уздовж державного кордону України та Польщі

2 квітня 2019р, Новини. Департамент архітектури та розвитку містобудування, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 2 квітня, у межах весняного Будівельного Форуму стартувало обговорення проекту «Розробка інтегрованої стратегії просторового розвитку території уздовж державного кордону України та Польщі».

Зазначений проект здійснюється згідно з договором, укладеним між департаментом архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА та ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДНІПРОМІСТО» імені Ю.М.Білоконя» за результатами проведеного тендеру.

Проект ставить за мету вирішити питання узгодження картографічної основи і виділення меж прикордонного регіону, створення геоінформаційної моделі.

"Це новий проект, який ми почали розробляти. Він ініційований Львівською ОДА спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Проектобрали серед інших у межах Міжнародної технічної допомоги. Ми хотіли почути ваші пропозиції, почути пропозиції від територій, адже проект ляже в основу схеми планування території Львівської області та надалі стане нашою основною стратегією у розвитку прикордонних територій", - зазначила т.в.о. департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА Оксана Ткачук.

Серед завдань також обґрунтування розміщення на території прикордонного регіону нових індустріальних парків, технопарків, логістичних центрів, інших територіальних форм економічного розвитку, а також обґрунтування розвитку туризму та рекреації у прикордонному регіоні та визначення ключових заходів з охорони навколишнього середовища тощо.

За словами представника Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст «ДНІПРОМІСТО» імені Ю.М.Білоконя Юрія Павелка, Проект покликаний підвищити інвестиційний потенціал не лише Львівської, але й інших Західних областей України та надасть нові можливості для економічного розвитку.

Завершення Інтегрованої стратегії передбачається здійснити у листопаді 2019 листопада.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook