На Львівщині відбувся Міжнародний соціальний Форум

4 квітня 2019р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

З метою обговорення механізмів створення мультидисциплінарних команд для роботи з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах,  2 квітня в приміщенні Філософсько-Богословського факультету Українського Католицького Університету відбувся Міжнародний соціальний Форум «Деінституціалізація: мультидисціплінарні команди».

З вітальним словом до учасників заходу звернувся начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис, який наголосив на важливості визначення шляхів посилення міжвідомчої взаємодії для забезпечення права дитини на виховання в сім’ї.

Про ключові засади організації надання соціальних послуг, новели в законодавстві розповіла керівник експертної групи з питань формування соціальних послуг та розвитку соціального замовлення Директорату соціальних послуг та інтеграції Мінсоцполітики Оксана Суліма.

Президент FICE International Герман Радлер розповів про мультидисциплінарну взаємодію та мультидисциплінарний підхід в наданні соціальних послуг в Австрії.

Участь у роботі форуму взяли представники служб у справах дітей, закладів охорони здоров’я, підрозділів Національної поліції України, соціальних служб, громадських організацій та фондів.

Організатори Форуму – Львівська освітня фундація за сприяння служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook