Туристичні можливості Львівщини презентували на міжнародній виставці у Баку

8 квітня 2019р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

В межах ділової програми 18-ї Азербайджанської Міжнародної Виставки «Туризм і Подорожі» AITF 2019 в Баку відбулась презентація туристичних та курортних пропозицій Львівщини для компаній туристичного бізнес-середовища Азербайджану та представників Торгового дому України в Азербайджані. Про це інформують в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА.

Делегація із Львівщини презентувала основні програми медичного туризму, який користується популярністю серед азербайджанських туристів.

«Відтак, вдалось налагодити контакти для подальшої співпраці з понад 120 туристичними компаніями, які зацікавлені санаторно-курортними комплексами та організації туристичних груп для оздоровлення на Львівщині. В результаті зустрічей домовились про співробітництво, організацію ознайомчих турів та участь представників азербайджанських туристичних компаній у Форумі медичного туризму, що відбудеться вже у червні цього року на Львівщині»,-  розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака. 

Під час зустрічі, організованої Посольством України в Республіці Азербайджан та Торговим домом України,  для азербайджанських туристичних компаній провели  також гастропрезентацію Львівської області з локальних продуктів - сирів молочної ферми «Мукко» та наливок ресторації авторських наливок «Підпільний Кіндрат».

Участь у виставці відбувається за партнерської підтримки представництва авіаліній «Turkish Airlines» у Львові, готелю-замку «Вежа Ведмежа» та готелю «Taurus Hotel City».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook