Львівщина презентувала туристичні та курортні можливості на міжнародній виставці WTM London 2019

11 листопада 2019р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

На Львівщині успішно розвивається активний, культурно-пізнавальний, медичний та гастротуризм, а кількість іноземних туристів в області зростає. З метою розширення географії туристів цьогоріч вперше стенд Львівщини представили у Великій Британії на всесвітній туристичній виставці «WTM 2019» у Лондоні. Про це інформують в управління туризму та курортів Львівської ОДА.

«WTM London є однією з найкращих можливостей для світової спільноти об‘єднатися заради успішного туристичного майбутнього усіх континентів, презентувати себе, знайти потенційних партнерів і запропонувати мандрівникам нові цікаві локації. Львівщина як туристична дестинація отримала багато позитивних фідбеків і зацікавленостості у подальшому партнерстві, - зазначила начальник управління Наталя Табака.

Міжнародна туристична виставка пропонує формат B2B та G2B перемовин, де одразу можна презентувати туристичні особливості Львівщини та обговорити можливості співпраці. Відтак, біля стенду області відбулися зустрічі з представниками консалтингових компаній, туристичних агенцій, медіа представників, фотографів, тревел блогерів та інфлюенсерів. 

Також на стенді Львівщині презентували туристичний путівник «Персональний гід Львівщиною», до якого увійшли головні еко та природні локації області, бальнеологічні та гірськолижні курорти, культурно-пізнавальні об‘єкти.

WTM London вважається провідною глобальною подією у туристичній індустрії для зустрічей з галузевими професіоналами та встановлення ділових відносин. Завдяки своїм галузевим мережам та неперевершеному глобальному охопленню, WTM London створює особисті та ділові можливості, забезпечуючи клієнтам якісні контакти, контент та спільноти.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook