На Львівщині за сприяння регіонального представництва Консультативної місії ЄС відбувся п’ятий семінар із безпеки дорожнього руху

11 квітня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 квітня, на Львівщині за ініціативи регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України та за сприяння групи міжнародних експертів з загальної правоохоронної діяльності, відбувся семінар щодо стратегії та загальної концепції побудови безпеки дорожнього руху.  Семінар відбувся в межах Координаційної Ради Безпеки (КРБ) у Львівській області Безпека дорожнього руху в регіоні.

Участь у заході взяла керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

«Рада вітати всіх учасників 5 семінару в межах Координаційної Ради Безпеки (КРБ) у Львівській області Безпека дорожнього руху. Вітаю сьогодні і серед учасників старшого радника з дорожнього руху з Нідерландів Барта ван дер Хельма. Маю надію, що ваш досвід і практика стане практичним здобутком для нас у напрямку забезпечення  безпеки дорожнього руху на дорогах області», - зазначила Маріанна Вільшинська.

Відтак учасники семінару ознайомились із результатами експертного дослідження та рекомендацій щодо розв’язання проблем з локаціями, де найчастіше трапляються ДТП. Окрім цього старший радник з дорожнього руху з Нідерландів Барт ван дер Хельм презентував комплексний підхід з безпеки дорожнього руху.

Нагадаємо, що Координаційна рада безпеки у Львівській області, до якої увійшли керівники управлінь та служб сектору цивільної безпеки області, створена 15 листопада 2017 року на виконання Розпорядження голови облдержадміністрації № 1096/0/5-17 з метою забезпечення координації між всіма учасниками сектору цивільної безпеки та за ініціативи регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України (КМЄС в Україні).

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook