Шляхи покращення безпеки на дорогах напрацювали під час семінару в межах Координаційної Ради Безпеки

22 травня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Cьогодні, 22 травня, відбувся шостий семінар у рамках Координаційної Ради Безпеки (КРБ) у Львівській області «Безпека Дорожнього Руху в регіоні».

Аби знайти шляхи покращення безпеки на дорогах, участь у семінарі взяли експерти з усіх відомств, представлених у КРБ: Національної поліції, прокуратури, прикордонної служби та ін.

Долучилась до роботи семінару керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська. Вона наголосила на важливості покращення координації між відомствами, відповідальними за дорожню безпеку для того, аби усунути основні причин великої кількості дорожніх пригод та зменшення тяжкості  наслідків ДТП.

«Важливо для вирішення проблем, пов'язаних з безпекою дорожнього руху, щоб усі члени Робочої групи працювали всебічно. Ми не можемо чекати, що хтось зробить щось для нас замість нас. Спільні зусилля всіх відомств, в яких недержавні організації та громадянське суспільство,призведуть до більш результативного і ефективного вирішення проблем та підвищення безпеки дорожнього руху», - наголосила Маріанна Вільшинська.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook