Львівщину відвідає легендарний американський танцювальний колектив "StepAfrika!"

23 квітня 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

24-26 квітня місто Львів вперше відвідає легендарний американський танцювальний колектив "StepAfrika!". Цей візит відбудеться в межах гастрольного туру по Україні американських зірок та охопить три міста - Ужгород, Івано-Франківськ та Львів.

Зазначимо, що гастролі "StepAfrica!" відбудуться за програмою культурних заходів Посольства Сполучених Штатів Америки.

Нагадаємо, "StepAfrika!" - це перший професійний танцювальний колектив в світі, який знайомить глядача з унікальною афро-американською традицією степінгу. Кожен їх виступ - це вибухова динаміка, характер, темперамент і колорит. Їхня команда входить в першу десятку кращих афро-американських танцювальних колективів США.

Організатори гастролей відзначають, що головне завдання такої міжнародної програми, яку продемонструють зіркові гості - познайомити глядачів з американським танцювальним мистецтвом, а головне - поглибити зв'язки і взаєморозуміння між народами України і США.

В межах свого візиту на Львівщину "StepAfrika!" не тільки виступить на сцені, учасники колективу проведуть безкоштовні інклюзивні майстер-класи, відвідають дитячі будинки. Також вони планують взяти участь в танцювальному джемі з місцевими музикантами і влаштувати флеш-моби на центральних площах міста.

Із детальною програмою можна ознайомитися тут. 

Ключові слова:

танціСША

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook