Максим Козицький зустрівся з військовим аташе США Стенлі Неміцом

29 вересня 2021р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 29 вересня, голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся з військовим аташе США Стенлі Неміцом. Стенлі Неміц – керівник відділу захисту військовослужбовців (FPD) Посольства США в Україні, відповідає за забезпечення заходів безпеки для представників Міністерства оборони США, а також військовослужбовців США, які перебувають на території України.

Зараз ж військовий аташе разом із командою перебуває на території Львівщини в підтримку мультинаціональних українсько-американських військових навчань «Репід Трайдент».

Вони відбуваються у три етапи. На першому та другому - відпрацьовують управління силами оборони держави у ході відсічі збройної агресії.  

На третьому етапі - відпрацювання елементів управління угрупуваннями військ у ході ведення операцій із застосуванням багатонаціональних підрозділів зі складу Збройних Сил держав-партнерів.

Україна запросила до навчань 16 країн-партнерів. В тому числі держави НАТО - США, Велику Британію, Канаду, ФРН, Угорщину, Польщу, Румунію, Литву, Словаччину, Туреччину. Також участь беруть держави-партнери НАТО з розширеними можливостями - Фінляндія, Швеція, Йорданія та Грузія, і держави, які приєдналися до програми НАТО «Партнерство заради миру» - Молдова та Азербайджан. Італія, Франція, Естонія та Латвія самі зголосилися до участі у навчаннях.

«Цього разу все проходить дуже гладко, завдяки тому, що ви всі нам допомагаєте», - зазначив Стенлі Неміц.

Військовий аташе США високо оцінив співпрацю з дотичними структурами в Україні, зокрема на Львівщині: Нацполіцією, Патрульною поліцією, Службою безпеки, Державною прикордонною службою, митницею.

«Тільки у Львівській області така співпраця та координація є настільки успішною та легкою. Маючи досвід роботи по всьому світу, я хочу відзначити, що співпраця і відносини з українською стороною у нас фантастичні»,-  наголосив Стенлі Неміц.

Обговорили і проблемне питання, яке виникло з перетином кордону військової техніки та американських військових під час міжнародних військових навчань Sea Breeze. Сторони проговорили деталі, щоб уникнути таких ситуацій у майбутньому.

Очільник області подякував Стенлі Неміцу за підтримку у навчанні українських військових та запевнив у готовності до постійної та міцної співпраці.

«Дякую у вашій особі Сполученим Штатам Америки за ту підтримку, яку ви постійно надаєте нашій державі і нашим військовим. Зі своєї сторони хочу сказати, що тут на Львівщині ми працюємо, як єдина команда і якщо виникають якісь питання, ми завжди йдемо на зустріч і допомагаємо. В нашому обличчі  ви знайдете справжніх друзів і це стосується всіх служб. Звісно, питання, які виникають при перетині кордону це можуть бути і процедурні речі, законодавчі, але ми завжди йдемо на зустріч, адже розуміємо, що військові навчання це в першу чергу питання безпеки нашої держави і відповідно нашого майбутнього»,-  зазначив Максим Козицький.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook