На Бродівщині вшанували загиблих льотчиків

2 травня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 2 травня, виповнилось 5 років із моменту загибелі п’яти льотчиків, які виконували бойові завдання під час антитерористичної операції у Слов’янську Донецької області.

Військовослужбовців Олександра Сабаду, Миколу Топчія, Руслана Плоходька, Сергія Руденка та Ігоря Грішина вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів на могилах Героїв, а також освятили капличку.

Участь в урочистих заходах взяв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Кожен з військових поставив підпис в контракті, а це означає служіння Україні. Ви як ніхто розумієте велику честь та ризик своєї служби. Ніхто не знає, чи не прийде момент, що доведеться підняти в повітря свої крилаті машини, щоб постояти за свою землю, як це у 2014 році зробили ваші побратими. Ви носите форму військовослужбовців Збройних сил України, тому на вас сподівається весь народ. Ми маємо сильного верховного командувача, і могли бути певними в його відповідальності. Але тепер більша відповідальність лягає на ваші плечі. Ваші обов’язок і звання зобов’язують до терпіння, адже невідомо, які ще випробування на нас чекають», - звернувся до військових Олег Синютка.

Окрім того, віддали шану льотному екіпажу вертольоту Мі-8, який збили 24 червня 2014 року під час виконання бойового завдання в зоні антитерористичної операції, коли військові перевозили спецтехніку біля гори Карачун, поблизу населеного пункту Билбасівка Слов’янського району Донецької області.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook