У межах 23-го Саміту Україна – ЄС підписали Угоду про Спільний авіаційний простір

12 жовтня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

У Києві 12 жовтня відбувся 23-й Саміт Україна-Європейський Союз. Під час Саміту підписали Угоду про спільний авіаційний простір. 

Отож, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, віцепрезидент Європейської комісії, Високий представник Європейського Союзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель та Надзвичайний і Повноважний Посол Словенії в Україні Томаж Менцін підписали Угоду між Україною та Європейським Союзом і його державами-членами про Спільний авіаційний простір.

«Через вісім років нарешті підписано Угоду про Спільний авіаційний простір. Я вітаю Україну, вітаю президентів і всіх членів Європейського Союзу. Це високі стандарти безпеки польотів, нові можливості для громадян і бізнесу, більша кількість рейсів та ширша географія подорожей», – заявив Глава Української держави.

Документ передбачає створення спільного авіаційного простору між Україною та ЄС, що сприятиме взаємному доступу до ринків авіаперевезень з рівними умовами конкуренції та повагою до однакових правил. Йдеться, зокрема, про безпеку польотів, авіаційну безпеку, організацію повітряного руху, гармонізацію соціальної сфери та захисту довкілля.

Угода забезпечить поглиблення співпраці у сфері авіаційного транспорту. Серед іншого - поліпшення економічних, культурних і транспортних зв’язків між Україною та державами – членами ЄС.

 

Ключові слова:

самітЄСавіація

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook