Завершилось громадське обговорення щодо земельної ділянки за межами населеного пункту на території Львівської міської ради
З 16 квітня по 16 травня тривало громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території на земельну ділянку орієнтованою площею 0,50 га, що розташованого за межами населеного пункту міста Львова на території Львівської міської ради та межує з Винниківським лісопарком.
Замовником даної містобудівної документації є департамент архітектури та містобудування Львівської обласної державної адміністрації.
У межах цього громадського обговорення пропозиції та зауваження відсутні.
Новини за темою
25 березня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельної ділянки
18 березня 2021
25 березня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 1 земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту). Пропоновані ділянки для ведення фермерського господарства знаходяться: - на території Почапівської сільської ради Золочівського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 11,55 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 11729,84 грн. http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/62733. Місце проведення торгів: Львівська область, м. Львів, пр. В.Чорновола,4, 7-й поверх (кабінет директора) приймальня філії. Початок земельних торгів о 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 09-00 год. до 10-40 год. Останній день прийому заяв 19 березня 2021 р. до 17:30 год. «Однією з переваг набуття права оренди на земельних торгах є те, що всі необхідні процедури щодо формування земельної ділянки та її державної реєстрації виконує організатор торгів», - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.
ЛОДА запропонує міській владі Львова перелік земельних ділянок для будівництва полігону ТПВ
11 березня 2021
Сьогодні голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький спільно з керівництвом Львівської міської ради та представниками Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів провели онлайн нараду щодо будівництва полігону ТПВ на Львівщині. Максим Козицький наголосив, облдержадмінстрація готова співпрацювати з владою міста для реалізації такого важливого проекту. “Ми зі свого боку готові працювати спільно з містом для того, щоб вирішити проблему, яка стосується не лише Львова, але й області загалом. Зараз розглянули п’ять земельних ділянок, площею від 20 до 100 гектарів, які можемо надати міській владі. Після визначення конкретної ділянки, місто має звернутись з листом у районну адміністрацію, у підпорядкуванні якої буде обрана земельна ділянка, для дозволу на виготовлення детального плану території, опісля розробляється детальний план, проводяться громадські слухання і ми виділяємо ділянку або в оренду, або в постійне користування”, – підкреслив очільник області. У межах наради сторони домовились, що упродовж тижня, Львівська облдержадміністрації напрацює і надасть міській владі дорожню карту відведення земельної ділянки, яка відповідатиме державним будівельним нормам та санітарним правилам, а також буде максимально віддалена від населених пунктів.
Мешканців Львівщини запрошують до громадських обговорень проєкту автоматизованої системи обліку оплати проїзду в транспорті
2 березня 2021
Запрошуємо мешканців та підприємців Львівщини на громадські слухання для обговорення проєкту рішення - регуляторного акта розробленого управлінням транспорту та зв’язку ЛОДА "Про запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в пасажирському транспорті загального користування Львівської області". Це допоможе: - зробити перевезення зручнішими для пасажирів; - прозоро визначити інвестора; - автоматично обліковувати транспортні послуги; - в повній мірі відшкодовувати перевізникам надані пільгові послуги; - економити бюджетні кошти. З проектом рішення та супровідніми документами можна ознайомитися тут: Повідомлення про оприлюднення Проєкту регуляторного акта: https://cutt.ly/clnnml4 Проєкт розпорядження: https://cutt.ly/Elnn0WB Аналіз регуляторного впливу до проєкту регуляторного акта: https://cutt.ly/Nlnmq5i У програмі заходу: - Презентація проекту рішення; - Обговорення його з громадою; - Відповіді на запитання. Доповідач - Роман Жук, т.в.о. Начальника управління транспорту та зв’язку ЛОДА. Модератор - Тарас Хавунка, керівник Львівського регуляторного хабу. Дата - 04.03.2021 Місце - м. Львів, вул. Винниченка 18, Львівська облдержадміністрація, к. 257. Час - 14:00-15:30.
Мешканців Дрогобиччини запрошують до обговорення проєкту автоматизованої системи обліку оплати проїзду в транспорті
1 березня 2021
Мешканців та підприємців Дрогобицького району запрошують на громадські слухання для обговорення проекту рішення - регуляторного акта розробленого управлінням транспорту та зв’язку ЛОДА "Про запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в пасажирському транспорті загального користування Львівської області". Це допоможе: - зробити перевезення зручнішими для пасажирів; - прозоро визначити інвестора; - автоматично обліковувати транспортні послуги; - в повній мірі відшкодовувати перевізникам надані пільгові послуги; - економити бюджетні кошти. З проектом рішення та супровідніми документами можна ознайомитися тут: Повідомлення про оприлюднення Проєкту регуляторного акта: https://cutt.ly/clnnml4 Проєкт розпорядження: https://cutt.ly/Elnn0WB Аналіз регуляторного впливу до проєкту регуляторного акта: https://cutt.ly/Nlnmq5i У програмі заходу: - Презентація проекту рішення; - Обговорення його з громадою; - Відповіді на запитання. Доповідач - Роман Жук, т.в.о. Начальника управління транспорту та зв’язку ЛОДА. Модератор - Тарас Хавунка, керівник Львівського регуляторного хабу. Формат - онлайн-зустріч в "Zoom". Посилання - https://us02web.zoom.us/j/82573823276?pwd=eE16eGsrNlorODNObUVJcSs5L2lBQT09 Дата - 03.03.2021 Час - 12:00.
Мешканців Червоноградського району запрошують до громадських обговорень проєкту автоматизованої системи обліку оплати проїзду
1 березня 2021
Мешканців та підприємців Червоноградського району запрошують на громадські слухання для обговорення проєкту рішення - регуляторного акта розробленого управлінням транспорту та зв’язку ЛОДА "Про запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в пасажирському транспорті загального користування Львівської області". Це допоможе: - зробити перевезення зручнішими для пасажирів; - прозоро визначити інвестора; - автоматично обліковувати транспортні послуги; - в повній мірі відшкодовувати перевізникам надані пільгові послуги; - економити бюджетні кошти. З проектом рішення та супровідніми документами можна ознайомитися тут: Повідомлення про оприлюднення Проєкту регуляторного акта: https://cutt.ly/clnnml4 Проєкт розпорядження: https://cutt.ly/Elnn0WB Аналіз регуляторного впливу до проєкту регуляторного акта: https://cutt.ly/Nlnmq5i У програмі заходу: - Презентація проекту рішення; - Обговорення його з громадою; - Відповіді на запитання. Доповідач - Роман Жук, т.в.о. начальника управління транспорту та зв’язку ЛОДА. Модератор - Тарас Хавунка, керівник Львівського регуляторного хабу. Формат - онлайн-зустріч в "Zoom" Посилання - https://us02web.zoom.us/j/85240271303?pwd=Yk9pS1djMnUrUXoybzJJRGJGSisrUT09 Дата - 03.03.2021 Час - 11:00.
Мешканців Стрийського району запрошують до громадських обговорень проєкту автоматизованої системи обліку оплати проїзду
1 березня 2021
Мешканців та підприємців Стрийського району запрошують на громадські слухання для обговорення проєкту рішення - регуляторного акта розробленого управлінням транспорту та зв’язку ЛОДА "Про запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в пасажирському транспорті загального користування Львівської області". Це допоможе: - зробити перевезення зручнішими для пасажирів; - прозоро визначити інвестора; - автоматично обліковувати транспортні послуги; - в повній мірі відшкодовувати перевізникам надані пільгові послуги; - економити бюджетні кошти. З проектом рішення та супровідніми документами можна ознайомитися тут: Повідомлення про оприлюднення Проєкту регуляторного акта: https://cutt.ly/clnnml4 Проєкт розпорядження: https://cutt.ly/Elnn0WB Аналіз регуляторного впливу до проєкту регуляторного акта: https://cutt.ly/Nlnmq5i У програмі заходу: - Презентація проекту рішення; - Обговорення його з громадою; - Відповіді на запитання. Доповідач - Роман Жук, т.в.о. Начальника управління транспорту та зв’язку ЛОДА. Модератор - Тарас Хавунка, керівник Львівського регуляторного хабу. Формат - онлайн-зустріч в "Zoom". Посилання - https://us02web.zoom.us/j/84841006978?pwd=T2RGQjRrOTl0dDRnRG5JS2NLNGRMdz09 Дата - 03.03.2021 Час - 15:00.
Мешканців Самбірського району запрошують до обговорення проєкту автоматизованої системи обліку оплати проїзду в транспорті
1 березня 2021
Запрошуємо мешканців та підприємців Самбірського району на громадські слухання для обговорення проєкту рішення - регуляторного акта розробленого управлінням транспорту та зв’язку ЛОДА "Про запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в пасажирському транспорті загального користування Львівської області". Це допоможе: - зробити перевезення зручнішими для пасажирів; - прозоро визначити інвестора; - автоматично обліковувати транспортні послуги; - в повній мірі відшкодовувати перевізникам надані пільгові послуги; - економити бюджетні кошти. З проектом рішення та супровідніми документами можна ознайомитися тут: Повідомлення про оприлюднення Проєкту регуляторного акта: https://cutt.ly/clnnml4 Проєкт розпорядження: https://cutt.ly/Elnn0WB Аналіз регуляторного впливу до проєкту регуляторного акта: https://cutt.ly/Nlnmq5i У програмі заходу: - Презентація проекту рішення; - Обговорення його з громадою; - Відповіді на запитання. Доповідач - Роман Жук, т.в.о. Начальника управління транспорту та зв’язку ЛОДА. Модератор - Тарас Хавунка, керівник Львівського регуляторного хабу. Формат - онлайн-зустріч в "Zoom". Посилання - https://us02web.zoom.us/j/82281031926?pwd=V0dmc0Uwajl3aGViaWZsN1RDblBHdz09 Дата - 03.03.2021 Час - 14:00.
Мешканців Золочівщини запрошують до громадських обговорень проєкту автоматизованої системи обліку оплати проїзду в транспорті
24 лютого 2021
Мешканців та підприємців Золочівського району запрошують на громадські слухання для обговорення проекту рішення - регуляторного акту, розробленого управлінням транспорту та зв’язку ЛОДА «Про запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в пасажирському транспорті загального користування Львівської області». Це допоможе: - зробити перевезення зручнішими для пасажирів; - прозоро визначити інвестора; - автоматично обліковувати транспортні послуги; - в повній мірі відшкодовувати перевізникам надані пільгові послуги; - економити бюджетні кошти. З проектом рішення та супровідніми документами можна ознайомитися тут: - повідомлення про оприлюднення Проєкту регуляторного акту: https://cutt.ly/clnnml4 - проєкт розпорядження: https://cutt.ly/Elnn0WB - аналіз регуляторного впливу до проєкту регуляторного акту: https://cutt.ly/Nlnmq5i У програмі заходу: - Презентація проекту рішення; - Обговорення його з громадою; - Відповіді на запитання. Доповідач - Роман Жук, т.в.о. Начальника управління транспорту та зв’язку ЛОДА. Модератор - Тарас Хавунка, керівник Львівського регуляторного хабу. Формат - онлайн-зустріч в Zoom. Дата - 26.02.2021 Час - 14:00 год.
Уряд затвердив Порядок проведення звірки відомостей щодо держреєстрації земельних ділянок
2 грудня 2020
Уряд затвердив Порядок проведення звірки відповідності відомостей Державного реєстру речових прав на нерухоме майно щодо земельних ділянок, речові права та їх обтяження на які зареєстровано, із відомостями Державного земельного кадастру (надалі - ДЗК) щодо наявності державної реєстрації таких земельних ділянок. Про це повідомили в Міністерстві юстиції України. Зміни, внесені Законом України від 5 грудня 2019 року №340-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» у сферах земельних відносин та державної реєстрації, передбачають ефективні механізми взаємодії інформаційних систем Державного реєстру прав та Держземкадастру, що дозволяють державним реєстраторам у режимі реального часу отримувати відомості з ДЗК про права на земельні ділянки, зареєстровані до 2013 року, а органам, що здійснюють ведення ДЗК – відповідно інформації з Державного реєстру прав про зареєстровані речові права на земельні ділянки, їх обтяження. «Разом з цим, у попередній період мали місце випадки реєстрації речових прав на земельні ділянки, відомості про які відсутні в ДЗК. Зважаючи на те, що держава визнає дійсність вже зареєстрованого речового права та задля захисту прав власників земельних ділянок від можливих рейдерських захоплень, необхідно провести звірку відомостей вказаних автоматизованих систем та оприлюднити її результати», – зазначив перший заступник Міністра юстиції Євгеній Горовець. Так, Порядок передбачає, що адміністратор ДЗК протягом місяця проводить перевірку наявності відомостей про державну реєстрацію земельних ділянок в ДЗК відповідно до переліку земельних ділянок, відомості про які містяться в Державному реєстрі прав на нерухоме майно. За результатами такої перевірки на основі зазначеного переліку земельних ділянок адміністратор Кадастру забезпечує формування та передачу технічному адміністратору Реєстру нерухомості переліку земельних ділянок, відомості про державну реєстрацію яких відсутні в ДЗК, в електронній формі. Технічний адміністратор Реєстру нерухомості не пізніше 5 днів з дня отримання переліку земельних ділянок, відомості про реєстрацію яких відсутні в ДЗК, забезпечує його розміщення на офіційному веб-сайті Мінюсту для вільного доступу. «Затвердження даного Порядку дійсно є вагомим кроком для запобігання рейдерському захопленню землі та забезпечення належного захист прав усіх власників земельних ділянок. Окрім цього, звертаємо увагу на важливості, зокрема, проведення державної реєстрації земельної ділянки, адже в подальшому це значно спростить процедуру переоформлення земельної ділянки, що зекономить час для повноцінного розпорядження землею. Адже при вчиненні будь-яких правочинів щодо земельних ділянок (продаж, дарування, передача в оренду, кредит під заставу земельної ділянки тощо) є обов’язковим попередня держреєстрація з присвоєнням кадастрового номера. Як бонус, після здійснення держреєстрації, при майбутньому переоформленні, здійсненні правочинів щодо земельної ділянки, достатньо буде лише юридичних документів при зміні власника», - зазначила т.в.о. директора департаменту Людмила Гончаренко.
У Львові відбулись громадські обговорення стосовно почесного найменування 1-ї окремої бригади Державної спеціальної служби транспорту
28 жовтня 2020
16 жовтня у Львові відбулись громадські обговорення щодо присудження почесного найменування «імені Героя України Георгія Кірпи» 1-й окремій бригаді Державної спеціальної служби транспорту. Про це поінформували у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА. Обговорення відбулись відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам прав власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» ч.5 ст.3, Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012р. №989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та за ініціативи командування, Ради ветеранів та особового складу 1 окремої бригади Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України. До участі долучилась громадськість міста, представники громадських організацій та експерти. Також зазначаємо, що в період з 11 вересня по 11 жовтня 2020 року надійшло 3 звернення з пропозиціями щодо підтримки клопотання 1-ї окремої бригади щодо присвоєння їй почесного найменування «імені Героя України Георгія Кірпи». Результати обговорення оприлюднені в рубриці «Консультації з громадськістю» за посиланням. Довідково Георгій Кірпа - український державний діяч, інженер-транспортник, міністр транспорту України (2002-2003), Міністр транспорту та зв'язку України (2004). Кандидат технічних наук (1997). Генеральний директор Державної адміністрації залізничного транспорту України (2000 - 2004). Почесний громадянин Ковеля (2001), Роздільної, Харкова та Чопа. Академік Транспортної академії України (1997). Депутат Львівської обласної ради (1998 - 2002). Указом Президента України від 23 квітня 2002 року № 367/2002 за визначні заслуги перед Україною у розвитку залізничного транспорту, забезпечення ефективного функціонування транспортної системи держави генеральному директору Державної адміністрації залізничного транспорту України Г.М. Кірпі присвоєно звання Герой України з врученням ордена Держави. Трудовий шлях, місця дислокації військових частин 1 окремої бригади Державної спеціальної служби транспорту тісно переплетені з життям та діяльністю Героя України Г.М. Кірпи.
17 вересня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми власності
2 вересня 2020
У четвер, 17 вересня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту). До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди земельних ділянок, що розташовані: - на території Оглядівської сільської ради Радехівського району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 15,89 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 2772,67 грн. Місце проведення: м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 120, офісне приміщення 1-й поверх. Початок торгів об 11:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08:00 до-10:40 год; - на території Станинської сільської ради Радехівського району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 5,24 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 2033,27 грн. Місце проведення: м. Львів, вул. Б.Хмельницького,120, офісне приміщення 1-й поверх. Початок торгів об 11:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08:00 – 10:40 год; - на території Дмитрівської сільської ради Радехівського району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 15,90 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 34914,83 грн. Місце проведення: м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 120, офісне приміщення 1-й поверх. Початок торгів об 11:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08:00 год до 10:40 год; - на території Кустинської сільської ради Радехівського району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 28,36 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 37567,63 грн. Місце проведення: м. Львів, вул. Б.Хмельницького,120, офісне приміщення 1-й поверх. Початок торгів об 11:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08:00 – 10:40 год; - на території Дмитрівської сільської ради Радехівського району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 5,45 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 14940,32 грн. Місце проведення: м. Львів, вул. Б.Хмельницького,120, офісне приміщення 1-й поверх. Початок торгів об 11:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08:00 – 10:40 год; - на території Кустинської сільської ради Радехівського району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 13,81 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 14623,69 грн. Місце проведення: м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 120, офісне приміщення 1-й поверх. Початок торгів об 11:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08:00 – 10:40 год; - на території Оглядівської сільської ради Радехівського району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 47,06 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 7265,44 грн. Місце проведення: м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 120, офісне приміщення 1-й поверх. Початок торгів об 11:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08:00 – 10:40 год; - на території Бишівської сільської ради Радехівського району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 4,30 га. Цільове призначення: для ведення фермерського господарства. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 2458,10 грн. Місце проведення: м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 120, офісне приміщення 1-й поверх. Початок торгів об 11:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08:00 – 10:40 год;
На Львівщині розпочалась регіональна зустріч з циклу громадських обговорень змін до Конституції щодо децентралізації
3 березня 2020
Сьогодні, 3 березня, у Львові відбуваються публічні відкриті консультації за круглим столом з обговорення змін до Конституції України в частині децентралізації. «У грудні 2019 року Президент України Володимир Зеленський подав до Верховної Ради проєкт закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади). У січні 2020 року, після дискусій в експертному середовищі, у місцевому самоврядуванні і у суспільстві, запропоновані зміни були відкликані з Парламенту для доопрацювання. Зараз напрацьовується нова редакція змін до Конституції в частині децентралізації, тривають обговорення на центральному та регіональному рівнях. Враховуючи чутливість питання і значну кількість думок з цього приводу уряд започаткував широке громадське обговорення проєкту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)». Публічні обговорення змін до Конституції України, які мають закріпити реформовану систему місцевого самоврядування та нову територіальну організацію влади, а також децентралізацію владних повноважень стартували в Києві 25 лютого. А сьогодні Львівщина вітає делегації Волинської та Закарпатської областей», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький. Як наголосив очільник області, таке обговорення дозволить вкотре почутки думки всіх дотичних. «Саме такий формат, як публічне обговорення підготовки змін до Основного Закону дає змогу почути думки конституціоналістів, урядовців, народних депутатів, експертів, представників місцевого самоврядування, а отже синергія думок і поглядів учасників допоможе знайти «золоту середину» і не помилитися. Обговорення змін до Основного Закону – це вироблення спільної позиції місцевого самоврядування і держави щодо побудови міцного конституційного фундаменту місцевого самоврядування та розбудови і зміцнення української державності загалом», - додав він. Серед учасників зустрічі - представники Міністерства розвитку громад та територій України, народні депутати України від Львівщини, представники Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», інших громадських організацій органів місцевого самоврядування, представники об’єднаних територіальних громад, районних рад та райдержадміністрацій, науковці, експерти у сфері конституційного права. Також окрім Львівщини в обговоренні беруть участь представники Волинської та Закарпатської областей. Серед обговорюваних питань: система місцевого самоврядування, система влади на кожному з рівнів адмінтерустрою, належне фінансове забезпечення повноважень органів місцевого самоврядування, розмежування повноважень органів державної влади і органів місцевого самоврядування, це питання врегулювання державного нагляду за рішеннями органів місцевого самоврядування. А також – обговорення глобальної, кінцевої мети реформи місцевого самоврядування. Упродовж найближчого тижня такі обговорення також відбудуться у Києві, Дніпрі, Чернівцях та Краматорську. В них візьмуть участь представники зацікавлених сторін та медіа з усіх областей України. Раніше подібні обговорення відбулись в Херсоні, Харкові та Вінниці. У них взяли участь представники Херсонської, Одеської, Миколаївської, Харківської, Полтавської, Сумської, Вінницької, Хмельницької, Тернопільської областей. Зустрічі в межах циклу інклюзивних публічних консультацій покликані стати незаангажованими майданчиками для обговорення найважливіших питань повноважень та захисту прав місцевого самоврядування та формату партнерства між місцевим самоврядуванням та державною владою. Результатом обговорень в регіонах має стати детальна оцінка ризиків та можливостей, які можуть принести зміни до Конституції в частині децентралізації. За результатами всього циклу обговорень мають бути сформовані консенсусні положення Конституції України та законів, що дозволять успішно продовжити та завершити реформу децентралізації, яка на даний момент має найвищу підтримку серед реформ в українців.