Львівщина перейматиме норвезький досвід розвитку гідроенергетики

23 травня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

У межах робочого візиту норвезької делегації директорату водних ресурсів та енергетики Королівства Норвегія, департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації 22 травня організував проведення зустрічі із залученням представників громадськості та активістів екологічних організацій.

Основними темами для обговорення стали проблеми та перспективи розвитку малої гідроенергетики в Україні, зокрема на території  Львівщини, юридичні аспекти реалізації проектів з гідроенергетики.

Як зазначив Андрій Якубовський, начальник управління енергозбереження департаменту ПЕК та енергозбереження, важливим є використання досвіду Королівства Норвегії та інших країн з високотехнологічним розвитком гідроенергетики для реалізації проектів у Львівській області. Необхідним є використання найсучасніших технологій з метою збереження біологічного різноманіття флори та фауни річок Львівщини,  з врахуванням розвитку туристичної інфраструктури, протипаводкових заходів та соціальних аспектів.

Бріт Торілл Хоген, старший радник відділу ліцензування малої гідроенергетики директорату водних ресурсів та енергетики Королівства Норвегія, презентувала норвезьку систему ліцензування малих гідроелектростанцій.

Представники Бюро екологічних розслідувань Андрій Павелко та Дмитро Скрильніков у своїх виступах наголосили на збереженні природних річок з врахуванням інтересів суспільства та принципів сталого розвитку.

Львівщина також визначена пілотним регіоном в проекті Інституційної співпраці для удосконалення гідрологічної інформації та процесу ліцензування малих ГЕС між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та Директоратом водних ресурсів та енергетики Королівства Норвегія.

Ключові слова:

гідроенергетика

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook