Актуальні питання галузі тваринництва розглянули під час засідання колегії Держпродспоживслужби

27 травня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 24 травня, відбулось засідання Колегії головного управління Держпродспоживслужби  у Львівській області. Участь у засіданні взяла т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко, яка  закцентувала  увагу на ролі Держпродспоживслужби  в агропромисловому розвитку  Львівщини.

В межах Колегії порушили актуальні питання щодо стану проведення  ідентифікації поголів’я великої рогатої худоби в господарствах населення області, безпечного застосування хімічних засобів захисту рослин та оперативного реагування на звернення громадян. Як йшлося під час засідання оскільки саме власники проідентифікованих тварин мають змогу скористатися державними програмами підтримки галузі тваринництва.

Також розглянули  алгоритм спільних дій між пасічниками, агровиробниками, органами державної влади щодо недопущення отруєння бджіл для своєчасного реагування і надання допомоги.

«Аграрне виробництво та бджільництво залежні одне від одного. Бджоли дають не лише мед чи пилок, а й збільшують врожайність сільгоспкультур, запилюючи їх. А пасічники матимуть кращий медозбір, якщо поля захищені від шкідників», - зазначила Людмила Гончаренко.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook