На Городоччині відзначили День поля

31 травня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

31 травня у Городоцькому  районі на базі ТОВ «Захід-Агро МХП»  відзначили День поля, а саме відбувся захід на тему: «Сучасні аспекти у вирощуванні озимого ріпака»

Участь у заході взяла т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Гончаренко, сільськогосподарські виробники, начальники структурних підрозділів районів з питань агропромислового розвитку, науковців.

Захід присвячений детальному вивченню технології вирощування озимого ріпака з оглядом демонстраційних посівів.

«На сьогодні аграрний  сектор динамічно розвивається, в тому числі галузь рослинництва та забезпечує надходження валютної виручки. Попри те, розвитку потребує інфраструктура для зберігання зернових та олійних культур для забезпечення створення доданої вартості. З цього року вперше державною програмою передбачено відшкодування 30 % вартості об’єктів  зберігання і переробки зерна (постанова КМУ від 07.02.2018 № 107 (зі змінами)). Також діє державна програма часткового відшкодування вартості сільськогосподарської техніки та обладнання. Оновлений перелік вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу збільшений до 11 тис одиниць”, - зазначила Людмила Гончаренко.

У межах заходу у селі Галичани оглянули демонстраційні посіви високоврожайних гібридів озимого ріпака, продемонстрували сучасну посівну техніку, засоби захисту рослин.

В області озимий ріпак  щорічно вирощують на площах 58-62 тис. га. Зерно ріпака та продукти переробки користуються стабільним попитом на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Спеціалісти господарства приділяють все більше уваги інноваціям у технологіях та  правильному підбору сортів і гібридів. Їх робота забезпечує стабільне нарощування урожайності культури та валового виробництва.

Окрім того обговорили здійснення контролю на етапах вирощування культури, термінів обмолоту, їх вплив на урожайність та якість зерна.

Після завершення огляду полів усі учасники обмінялись думками, поділились досвідом, було зрозуміло, що захід не пройшов даремно.

 

Ключові слова:

День поля

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook