На Мостищині відбувся "День поля"

5 вересня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 5 вересня, на базі ФГ «Коровай»  Мостиського  району відбувся «День поля» за участі сільськогосподарських виробників.

ФГ «Коровай» стали професійним майданчиком для надання виробникам знань і можливостей доступу до інновацій у сільськогосподарському машинобудуванні, яке сьогодні впроваджує аграрний сектор, отримання прикладів успішного досвіду колег, пошуку партнерів для бізнесу, участь у інформаційних заходах з актуальних для аграріїв питань.

В рамках заходу представлено новітню агротехніку, обладнання, комплектуючі, запчастини, IT технології в управлінні АПК та інше. Присутні мали можливість побачити техніку в роботі, отримати консультації від провідних спеціалістів галузі.

Значну увагу приділили інноваціям у технологіях обробітку ґрунту, що є запорукою забезпечення стабільного нарощування урожайності сільськогосподарських культур та валового виробництва. Це є актуальним на сьогодні для агровиробників, адже ґрунт готують та посіву озимих культур урожаю наступного року. В області планується посіяти озимих культур на площі 242,3 тис га.

Присутні мали можливість поділитись досвідом почерпати новинки у сільськогосподарському машинобудуванні.

Здобуті знання, навики допоможуть сільськогосподарським виробникам визначити свої стратегії на  майбутній період.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook