Ростислав Замлинський зустрівся із заступником голови Місії США в Україні Крістіною Квін

27 Червня 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 27 червня, у Львівській ОДА відбулась зустріч т.в.о. голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського із заступником голови Місії США в Україні Крістіною Квін.

«Хочу у Вашій особі та особі Ваших колег висловити слова подяки за підтримку України на Міжнародному рівні на її шляху до Європейського Союзу та НАТО. Сьогодні ми платимо дорогою ціною за збереження нашої територіальної цілісності. Без підтримки США нам би не вдалося зупинити російського солдата там, де ми його зупинили.  Я хочу подякувати Сполученим Штатам Америки і за особливу політику щодо запровадження санкцій», - зазначив Ростислав Замлинський.

У межах зустрічі т.в.о. очільника Львівщини ознайомив гостей із економічним потенціалом області, динамікою розвитку промисловості та сільського господарства, а також із рекреаційними можливостями регіону.

Окрім того, він закцентував увагу на інвестиційному потенціалі Львівщини та тому, що у Львівській обласній державній адміністрації на супроводі перебуває понад 600 інвестиційних проектів та працює офіс їх супроводу.

Також Ростислав Замлинський підкреслив високий рівень безпеки в області, зокрема наголосив і на тому, що Львівщина – це область з нульовим рівнем корупції та стабільною суспільно-політичною ситуацією.

У свою чергу Крістіна Квін зазначила, що подолання корупції є важливою складовою, а відтак, Уряд США буде і надалі підтримувати Українську державу на її шляху до вступу в ЄС.

«Ми й надалі будемо допомагати Україні, щоб зберегти її територіальну цілісність та незалежність», - додала Крістіна Квін.

Ростислав Замлинський поінформував присутніх і про стан підготовки до проведення позачергових виборів  до Верховної Ради України та запевнив, що на виборчий процес на території Львівської області відбудеться максимально прозоро, а на волевиявлення громадян ніхто не зможе здійснити стороннього впливу.

Під час розмови сторони порушили питання розвитку двосторонніх відносин та напрацювання шляхів розвитку бізнес-проектів, а відтак порушили питання організації Дня американського бізнесу у Львові та навпаки.

Ключові слова:

ЛьвівщинаСША

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook