Львів’яни вибороли золоті нагороди Спортивних ігор України з шахів

27 Червня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Студентська збірна Львівської області виборола перше місце у фінальних змаганнях Спортивних ігор України  з шахів серед студентів коледжів та технікумів, які проводились на Львівщині. Друге місце посіла збірна коледжів Дніпропетровської області, а трійку призерів замкнула Рівненська область.

Загалом змагатись до м. Львова приїхали представники 10 областей України: Івано-Франківської, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Рівненської, Чернівецької, Сумської, Хмельницької та Одеської. У складі збірної області Львівщину представляли шахісти брати Володимир та Василь Медведики з Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича, Мар’яна Штука з Дрогобицького коледжу нафти і газу та Ольга Лупаца з Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну.

Переможців та призерів змагань нагородили начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович та директор Екологічного коледжу Львівського національного аграрного університету Ярослав Панюра.

“Львівщина завжди була на провідних позиціях у інтелектуальних видах спорту, зокрема у шахах. Сподіваюсь, що сьогоднішні переможці всеукраїнського студентського турніру так розпланували свої ходи наперед, що вже скоро поповнять лави гросмейстерів таких як Василь Іванчук чи сестри Музичук. Переможцям змагань, які ми організовували, побажав тільки одного, - щоб ходи у життєвих ситуаціях були не менш успішними, ніж сьогодні на шаховій дошці,” – прокоментував проведення змагань голова оргкомітету Анатолій Ігнатович.

Зазначимо, що змагання Спортивних ігор України серед студентів коледжів та технікумів проводяться на Львівщині відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2019 рік. Львівська область виборола право прийняти 7 видів ігор. Організатори змагань – Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його Львівське обласне відділення у співпраці з департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Ключові слова:

фізична культура

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook