Мешканці області скуштували каву, заварену на енергії сонця

27 Червня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 27 червня, у парку «На Валах» поблизу Львівської ОДА усі охочі мали можливість скуштувати каву, заварену на енергії сонця. Захід провели з метою популяризації відновлювальної енергетики.

Відтак, щоб генерувати енергію сонця для приготування напою, у сквері «На Валах» розмістили автономну сонячну станцію. Станція складається із шести сонячних панелей по 300 Вт. Загалом станція генерує майже 2 кВт енергії, якої достатньо для споживання невеликого будинку.

«Сьогодні досить актуальними є не автономні станції, а станції під «зелений» тариф, коли людина собі їх встановлює на даху будинку, фасадах і генерує цю електроенергію в мережу. Частково використовує на свої потреби, а все інше можна продати у загальнодержавний енергоринок, і за це отримати додаткові кошти. На сьогоднішній день це дуже вигідна інвестиція»,-  розповів власник сонячної установки  Віталій Костишен.

Опісля смакування кавою захід продовжився підписанням Меморандуму про співпрацю між Львівською ОДА та  підприємствами-інсталяторами приватних сонячних станцій.

«Ми хочемо запропонувати інвесторам, підприємцям, інсталяторам сонячних станцій сприятливі умови з нашої сторони. Ми сприятимемо всім, що буде в наших силах. Також сьогодні ми хочемо обговорити питання, щодо розвитку відновлювальної енергетики, зокрема використання сонячного потенціалу для розвитку Львівської області. Це створення сприятливих умов, залучення інвестицій, додаткове надходження до місцевих та обласних бюджетів, створення нових робочих місць і відповідно виконання нашої програми з енергозбереження», - розповів заступник директора департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Грет.

Детальніше про підписання Меморандуму за посиланням.

Організатори  заходу - управління енергозбереження  департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації спільно з підприємствами – інсталяторами приватних сонячних станцій.

Ключові слова:

ПЕКсонячна енергетика

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook