Громадських активістів закликають долучатися до формування пропозицій щодо змін законодавства
Профільним департаментам Львівської облдержадміністрації доручено сформувати перелік змін до чинного законодавства у різних галузях. До цього процесу закликали долучатися також активним громадським організаціям, які вбачають у цьому потребу.
Відповідну пропозицію озвучив сьогодні, 23 липня, під час апаратної наради голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.
«Зараз є шанс допомогти новообраному парламенту у його роботі. Всі пам’ятають, що основна роль депутатів – законотворча, тому я планую відповідні зустрічі із народними обранцями, аби вони могли розпочати роботу у напрямі зміни законодавства», – зазначив очільник області.
Відповідні пропозиції за профільними напрямами мають сформувати у тижневий термін.
Новини за темою
Громадська організація батьків та дітей з порушеннями слуху «Дзвін» відзначила 20-річчя діяльності
17 грудня 2021
Громадську організацію «Дзвін» заснувала в далекому 2001 році група батьків, які обрали шлях виховання і навчання (реабілітації) своїх дітей за методикою розвитку комунікативних здібностей, залишкового слуху та формування вимови за допомогою усного мовлення. Організація проводить теоретично – практичні семінари, бесіди, лекції для батьків, вчителів та осіб, які причетні до реабілітації дітей з порушеннями слуху. А також майстер-класи з розвитку дрібної моторики; індивідуальних та групових занять з розвитку комунікативних здібностей для дітей віком від 7 років; індивідуальних та групових музичних тренінгів для дітей різних вікових груп; гуртків з театрального мистецтва для дітей та батьків; оздоровчих таборів з безперервною реабілітацією. Урочистості з нагоди діяльності відбулося напередодні в Духовній семінарії, дім паломників у смт Брюховичі. Усі запрошені та гості заходу отримали масу позитивних емоцій від виступів, які презентували вихованці та батьки організації, зокрема декламування віршів, пісні, в т.ч. із використанням жестової мови, танці, виступ із застосуванням міміки і жесту. Також, усі присутні мали можливість переглянути відеоролики про діяльність громадської організації батьків і дітей з порушеннями слуху «ДЗВІН» від моменту її створення до сьогодення. Праця членів організації є важливою та соціально значущою для багатьох сімей, які виховують дітей з порушеннями слуху. Сьогодні тут, ми побачили велику родину, члени якої піклуються і допомагають один одному. А найголовніше найбільш незахищеним членам нашого суспільства, дітям, які є майбутнім поколінням нашої держави. Щоденна копітка робота різних фахівців організації дозволяє інтегрувати дітей з порушеннями слуху у суспільство – зазначила начальник відділу соціального захисту осіб з інвалідністю Юлія Мельнікова. За багаторічну працю та з нагоди двадцятої річниці діяльності організації цінним подарунком (годинником) від голови облдержадміністрації нагородили Аллу Сапожникову та Світлану Довганик, а також подякою Львівської обласної державної адміністрації відзначили Наталію Оленко. Інших членів організації, а саме Руслану Боднар, Лілію Палюх, Уляну Філяс, Ярину Менько, Назара Хому та Ганну Федонюк нагородили грамотами департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. Досить неочікуваним було отримати подяки від керівника організації, за багаторічну співпрацю з Львівською обласною державною адміністрацією та департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації.
До уваги громадських об’єднань осіб з інвалідністю: у Львові відбудеться семінар "Публічні кошти для громадського сектору"
9 серпня 2021
У найбільших містах України організовують шість регіональних дводенних навчальних семінарів на тему «Публічні кошти для громадського сектору: нові правила електронного конкурсу». Упродовж 26-27 серпня такий семінар відбудеться у Львові. Організатори: громадська організація Координатор проєктів ОБСЄ в Україні спільно з Міністерством молоді та спорту України, Фондом Східна Європа та Українським незалежним центром політичних досліджень. Запрошуємо громадські об’єднання осіб з інвалідністю взяти участь у семінарах-тренінгах, які пройдуть у серпні та вересні у Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі, Вінниці та Києві. На семінарах будуть розглянуті наступні теми: нові законодавчі норми для проведення конкурсу; правила роботи з електронною системою проведення конкурсу та практична частина роботи з електронною системою; як підготувати кошторис витрат; практики проведення конкурсів; основи проєктного менеджменту для громадських організацій; як розказати про проєкт та знайти цільову аудиторію; тендерні процедури закупівлі для інститутів громадянського суспільства; як організації можуть знайти кошти на власний внесок. У Львові семінар пройде з 26 по 27 серпня. Запрошуються представники з Львівської, Волинської, Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької та Рівненської областей. Увага! Кінцевий термін подання заявок: 10 серпня 2021 року. Для подання заявки на участь у заході необхідно зареєструватися за посиланням. За додатковою інформацією можна звертатися: anastasiia.shovkoplias@osce.org. До слова, 4 серпня уряд схвалив проєкт Постанови Кабміну, згідно з яким удосконалив Порядок проведення конкурсу з визначення програм, що розробили інститути громадянського суспільства, для реалізації яких надають фінансову підтримку. Міністерство соціальної політики підтримує ці зміни та вважає, що вони спростять процедури подачі конкурсних пропозицій від громадських об’єднань осіб з інвалідністю та будуть сприяти залученню широкої громадськості задля визначення переможців конкурсу. Довідково: „Публічні кошти для громадського сектору: нові правила електронного конкурсу”.
Громадські організації зможуть подаватися на конкурси проектів онлайн, - Мінцифри
5 серпня 2021
Уряд підтримав постанову, що дозволить брати участь у конкурсах проектів громадських організацій та творчих спілок онлайн. Незабаром Мінцифри реалізує цю можливість на платформі електронної демократії ВзаємоДія. Раніше треба було збирати, друкувати, зшивати та подавати на конкурс стоси паперів. Після цього телефонувати до держорганів або шукати інформацію про статус перебігу конкурсу на сайтах. Це ще один крок до режиму paperless, щоб людям не потрібно було особисто взаємодіяти з державними органами. Що зміниться? - конкурси різних органів влади будуть на одній платформі — ВзаємоДія; - подання та відбір конкурсних заявок будуть повністю електронними; - громадяни зможуть голосувати онлайн за визначення переможців проєктів; - результати конкурсів можна буде відстежувати онлайн; - база проведених конкурсів і ухвалених щодо них рішень з'явиться у відкритому доступі; - процес підзвітності та розподілу бюджетних коштів буде прозорим. «Ми створюємо зручні та прості інструменти е-демократії для українців. Для цього не просто відцифровуємо те, що колись було офлайн, а комплексно покращуємо та спрощуємо процеси, щоб скористатися сервісами е-демократії було так само легко, як зробити замовлення в інтернеті», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська. Більше про ВзаємоДію за посиланням.
У Львівській ОДА відбувся захист мікропроєктів громадських та благодійних організації соціального спрямування
11 серпня 2020
У Львівській ОДА відбувся захист мікропроєктів громадських і благодійних організацій у вирішенні гострих соціальних проблем області у 2020 році в рамках реалізації Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018-2020 роки. 6 серпня під головуванням заступника голови Львівської ОДА Тараса Греня відбулося засідання конкурсної комісії з питань проведення конкурсу та використання коштів обласного бюджету для дофінансування мікропроєктів громадських і благодійних організацій у вирішенні гострих соціальних проблем області на 2020 рік в рамках реалізації Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018-2020 роки. На засіданні було затверджено регламент роботи конкурсної комісії (Рішення №1) та відбувся відкритий захист мікропроєктів громадських і благодійних організацій у вирішенні гострих соціальних проблем області у 2020 році (Рішнння №2). Затвердження рейтингу програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими і благодійними організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, за рахунок коштів обласного у 2020 році (встановлення прохідного балу для мікропроєктів) та визначення переможців конкурсу разом із рекомендованим конкурсною комісією обсягом виділенням бюджетних коштів відбудеться на наступному засіданні конкурсної комісії.
Стартує відкритий захист конкурсних пропозицій громадських організацій соціального спрямування
4 серпня 2020
Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації інформує про відкритий захист конкурсних пропозицій, поданих громадськими організаціями для участі у конкурсі з визначення програм (проєктів, заходів). Йдеться про ГО осіб з інвалідністю, ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, а також культурно-просвітницькі організації, які виконують соціальні функції. На реалізацію їхніх проєктів надаватимуть фінансову підтримку в рамках Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018 – 2020 роки у 2020 році. Захист відбудеться 7 серпня 2020 року з 14:00 за адресою: м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10, каб. 312. Конкурс проводиться відповідно до вимог Порядку проведення конкурсу та використання коштів обласного бюджету на фінансову підтримку громадським організаціям осіб з інвалідністю, ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, культурно-просвітницьким організаціям, які виконують соціальні функції, затвердженого розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 21.05.2020 № 320/0/5-20. Детальну інформацію також можна отримати за телефоном (032) 255-31-60, е-mail: dszn.plan@gmail.com .
6 серпня громадські та благодійні організації захищатимуть свої проєкти
3 серпня 2020
Розпочала роботу комісія з питань проведення конкурсу та використання коштів обласного бюджету для дофінансування мікропроектів громадських і благодійних організацій у вирішенні гострих соціальних проблем області на 2020 рік. У 2020 році на розгляд конкурсної комісії подано 25 проєктних пропозицій, розроблених інститутами громадянського суспільства. Загалом участь в обласному конкурсі проєктів візьме 17 громадських організацій. Цьогоріч пріоритетними завданнями для реалізації проєктів (програми, заходи) було визначено наступні: 1. Реалізація міжнародних конвенцій та відзначення пам’ятних дат – 2 проєкти; 2. Надання послуг з соціальної інтеграції, адаптації та реабілітації – 9 проєктів; 3. Інформаційно-просвітницькі заходи – 7 проєктів; 4. Організація дозвілля - 7 проєктів. Варто зазначити, що бюджет конкурсу у 2020 році складає 400 тис. грн. Відкритий захист проєктних пропозицій Комісією заплановано провести 06 серпня 2020 року о 14:00 год. за адресою: м. Львів, вул. Митрополита,10, каб 312. Довідково: Порядок проведення конкурсу та використання коштів обласного бюджету для дофінансування мікропроектів громадських і благодійних організацій у вирішенні гострих соціальних проблем області затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації від 12.03.2019 № 190/0/5-19. Склад комісії з питань проведення конкурсу та використання коштів обласного бюджету для дофінансування мікропроєктів громадських і благодійних організацій у вирішенні гострих соціальних проблем області на 2020 рік затверджено розпорядженням голови від 28 липня 2020 року № 568/0/5-20.
Львівщина ініціювала внесення змін до бюджетного законодавства
23 липня 2020
Львівська обласна державна адміністрація ініціювала внесення змін до бюджетного законодавства. Зокрема, запропоновано внести зміни до статей 98-99 Бюджетного кодексу України в частині врахування показників м. Києва у вирівнюванні фінансової спроможності місцевих бюджетів. За чинною методикою обрахунок дотацій місцевим бюджетам здійснюється з використанням індекса податкоспроможності територій без урахування показників бюджету м. Києва, чим порушується принцип справедливості та неупередженості бюджетної системи України, визначений Бюджетним кодексом України. "Зважаючи на те, що податкоспроможність столиці суттєво перевищує податкоспроможність інших територій, це неврахування зменшує середньоукраїнський показник і місцеві бюджети отримують значно менші обсяги дотацій. Внаслідок цього лише у 2020 році місцеві бюджети країни недоотримали близько 8 млрд грн, з яких місцеві бюджети Львівщини – більше ніж 600 млн грн. Відповідне звернення скеровано до народних депутатів України від Львівщини, обласних державних адміністрацій, Асоціацій органів місцевого самоврядування, Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України. Очікуємо, що наші пропозиції будуть підтримані", - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький. До слова, обсяг фінансового ресурсу для горизонтального вирівнювання в Україні невеликий і становить лише 0,023 відсотка ВВП (1,4 відсотка усіх доходів місцевих бюджетів). До прикладу, в Польщі показник вирівнювання становить 0,86 відсотка ВВП (5,5 відсотка місцевих доходів), Словенії – 0,8 відсотка ВВП (16 відсотків місцевих доходів), Швеції – 1,7 відсотка ВВП (13 відсотків місцевих доходів).
Департамент екології закликає подавати пропозиції щодо планованої діяльності в рамках проведення процедури оцінки пливу на довкілля
20 липня 2020
Із 17 липня набрав чинності Закон України «Про внесення зміни до статті 17 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». В рамках проведення процедури оцінки пливу на довкілля громадські обговорення планованої діяльності будуть проводитись у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді). Зауваження і пропозиції щодо планованої діяльності можна подавати до департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації у письмовому (79026 м Львів, вул. Стрийська 98) та електронному вигляді (envir@loda.gov.ua).
Соціальне підприємництво для громадських організацій: етапи розвитку
14 липня 2020
Розвиток соціального підприємництва для громадських організацій стає все більш актуальною темою для неурядових організацій як альтернативне джерело фінансування. Громадські об’єднання є непідприємницькими товариствами, які здійснюють підприємницьку (господарську) діяльність безпосередньо без мети отримання прибутку, але з можливістю його отримання. Члени (учасники) громадського об’єднання не мають права розподіляти прибуток від підприємницької діяльності, який, в свою чергу, має спрямовуватися на фінансування діяльності громадського об’єднання, у тому числі на оплату праці та відрахувань на соціальні заходи. Отож, існує 5 етапів процесу розбудови підприємницької діяльності громадських організацій. Етап 1. Перевірка статутних документів неприбуткової організації (громадського об’єднання та благодійної організації) на предмет можливості здійснення підприємницької (господарської) діяльності. Етап 2. Уповноважений орган приймає рішення щодо виду підприємницької в громадських об’єднаннях та господарської діяльності без мети одержання прибутку – в благодійних організаціях. Важливо підкреслити, що в рішенні уповноваженого органу щодо вибору виду підприємницької діяльності необхідно вказати яким чином підприємницька, господарська без отримання прибутку діяльність відповідає меті (цілям) громадського об’єднання або благодійної організації та сприяє її досягненню. Етап 3. Обрати відповідні КВЕДи, що відповідають виду підприємницької діяльності в громадському об’єднанні та господарської діяльності без отримання прибутку – в благодійній організації. Етап 4. Внести обрані КВЕДи в ЄДР. Етап 5. Зробити розрахунок собівартості та ціни на готову продукцію (послуги). При здійсненні розрахунків вартості товару чи послуги, необхідно пам’ятати: в громадському об’єднанні, яке здійснює підприємницьку діяльність, прибуток може бути закладений в ціну одиниці товару чи послуги; в благодійній організацій ціна дорівнює собівартості. Детальна інформація щодо етапів розбудови підприємницької діяльності, а також поради та приклади за посиланням.
Громадські організації соціального спрямування запрошують до участі у конкурсі
5 Червня 2020
Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на фінансову підтримку громадським організаціям осіб з інвалідністю, ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, культурно-просвітницьким організаціям, які виконують соціальні функції в 2020 році. Право на надання фінансової підтримки мають громадські організації, які зареєстровані в установленому порядку, не менше двох років до оголошення проведення конкурсу, здійснюють свою діяльність у більш як половині районів області (міст, селищ та сіл у районі, районів у місті (у разі наявності)) та / або забезпечення участі у такій діяльності осіб з більш як половини районів області (міст, селищ та сіл у районі, районів у місті (у разі наявності)). Одержувачами бюджетних коштів є громадські організації ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та жертв політичних репресій, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства, внесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) та утворені з метою захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема соціальних, та інших інтересів ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та жертв політичних репресій, які отримали свій статус відповідно до законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань» та «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років», «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у ХХ столітті». А також громадські організації осіб з інвалідністю, які внесені до ЄДР та утворені з метою, визначеною статтею 12 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» (далі – громадські організації). Бюджетні кошти спрямовуються на виконання програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими організаціями з проведення заходів з відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, встановлених актами Президента України або Верховної Ради України та пов’язаних з вшануванням ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та політичних репресій, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, формуванням соборності та державності, проголошенням незалежності України, з реалізації положень Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. Конкурсна пропозиція складається державною мовою та має містити: 1) заяву про участь у конкурсі за формою встановленого зразка, за підписом керівника або уповноваженої особи громадської організації та скріплена печаткою організації (у разі наявності); 2) опис програми (проєкту, заходу) та кошторис витрат, необхідних для реалізації проекту, за формою встановленого зразка; 3) інформацію про діяльність громадської організації, зокрема досвід виконання (реалізації) програм (проєктів, заходів) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування громадської організації, матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення (у довільній формі до 3 арк.); 4) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій ( у разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу). Зазначені документи засвідчуються підписом керівника та скріплюються печаткою організації (у разі наявності). Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формах. Подані конкурсні пропозиції не повертаються учасникам конкурсу. Громадська організація, яка визнана переможцем конкурсу та отримала фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів, бере участь у співфінансуванні програми (проєкту, заходу) в розмірі не менш як 15 відсотків необхідного обсягу фінансування. Внесок для виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу) може здійснюватися громадською організацією, яка визнана переможцем конкурсу та отримала фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів, як матеріальні чи нематеріальні ресурси, у тому числі як разові, періодичні, цільові внески та відрахування засновників і членів, оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду. Під час складання конкурсної пропозиції та кошторису витрат на виконання (реалізацію) програми (проєкту, заходу) на адміністративні витрати передбачається: не більш як 20 відсотків загального обсягу бюджетних коштів фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів, політичних в’язнів і репресованих; не більше 55 відсотків загального обсягу бюджетних коштів фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю. Культурно-просвітницьким організаціям, які виконують соціальні функції, адміністративні витрати не передбачаються. Не допускається спрямування бюджетних коштів на: 1. виконання напрямів, виконання (реалізацію) програм (проєктів, заходів): - з метою отримання прибутку; - які фінансуються за іншими бюджетними програмами; - які не містять конкретних результативних показників поставлених завдань; 2. оплату посередницьких послуг та виконання (реалізацію) програм (проєктів, заходів) іншими громадськими об’єднаннями. Конкурсні пропозиції приймаються з дня опублікування оголошення до 4 липня 2020 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10-00 до 17-00 год. за адресою: м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10, к. 503. Контактна особа – Вітів Ірина Ярославівна, провідний спеціаліст департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, тел.: (032) 255-31-60, e-mail: dszn.plan@gmail.com . У разі визнання проєкту переможцем Конкурсу, конкурсна комісія визначає обсяги бюджетних коштів для виконання проєкту з дотриманням принципу відповідність кошторису витрат, необхідних для виконання (реалізації) проєкту.
Із червня діють нові форми заяв у сфері державної реєстрації громадських формувань
2 Червня 2020
На підставі наказу Міністерства юстиції України від 19 травня 2020 року №1716/5 «Про оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» 1 червня 2020 року набули чинності нові уніфіковані форми заяв щодо створення, внесення змін та припинення діяльності громадських формувань, благодійних фондів та юридичних осіб. Як повідомляє Міністерство юстиції, замість попередніх 24-х форм заяв використовуватиметься лише дев'ять - вони згруповані переважно за видом особи, щодо якої проводяться реєстраційні дії. Відтепер, незалежно від дій, які необхідно провести, завжди подається одна затверджена форма заяви. Основні правила оформлення заяв, що подаються для державної реєстрації, такі: 1) заява заповнюється друкованими літерами; 2) якщо певна сторінка заяви не заповнюється через відсутність відомостей, що містяться на ній, така сторінка не підписується заявником і не подається; 3) друк заяви може здійснюватися з обох сторін аркуша; 4) при обранні певних полів у заяві проставляється знак «V» або інший подібний знак, що свідчитиме про обрання певного поля; 5) відомості про кінцевого бенефіціарного власника засновника юридичної особи заповнюються та в подальшому оновлюються виключно у разі наявності серед засновників/учасників юридичної особи іншої юридичної особи; 6) відомості про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи чи засновника юридичної особи під час державної реєстрації змін чи реорганізації юридичної особи заповнюються виключно у разі, коли такі відомості потребують оновлення у зв’язку з певними змінами відомостей про таких кінцевих бенефіціарних власників; 7) заповнення у заяві більше відомостей, ніж необхідно, не заборонено та не є підставою для зупинення розгляду документів (наприклад, для державної реєстрації припинення юридичної особи окрім обов’язкового внесення відомостей про ідентифікаційний код заявником може бути внесено відомості про організаційно-правову форму та назву. Аналогічно і при державній реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем). Громадська організація «Інформаційно-аналітичний центр «Громадський Простір» підготував вибірку форм реєстрації громадських формувань: Благодійного фонду У форматі Excel У форматі PDF Громадського формування (громадської організації або спілки) зі статусом юридичної особи У форматі Excel У форматі PDF Громадського формування без статусу юридичної особи У форматі Excel У форматі PDF Символіки громадського формування У форматі Excel У форматі PDF Всеукраїнського статусу громадське об’єднання У форматі Excel У форматі PDF Детальніше за посиланням: З наказом можна ознайомитися за посиланням.
У Львівській ОДА проведуть захист конкурсних пропозицій з відбору організацій, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету
5 квітня 2019
У середу, 10 квітня, відбудеться відкритий захист конкурсних пропозицій з відбору громадських організацій осіб з інвалідністю, ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, культурно-просвітницьких організацій, яким надаватиметься фінансова підтримка на статутну діяльність з обласного бюджету. Про це інформують у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА. Захист конкурсної пропозиції здійснює керівник або уповноважений представник. Початок об 11:30 год. Місце проведення: вул. Винниченка,18, каб. 412. Детальну інформацію також можна отримати за телефоном (032) 255-31-60,e-mail:dszn.plan@gmail.com.