Львівські студенти тріумфували на студентському Чемпіонаті Європи з шахів

31 липня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Шевченко Кіріл та Голубка Петро вибороли золото і срібло Чемпіонату Європи серед університетів з шахів, що впродовж тижня тривав в Будапешті (Угорщина).

Змагаючись у бліці Кіріл Шевченко у загальному підсумку набрав 8 очок, випередивши колегу по команді Петра Голубку, який став другим із результатом 7,5 очок. Бронзовий призер турніру набрав 7 очок.

Окрім золотої і срібної медалей у бліці, у командній першості зі швидких шахів львів’яни вибороли бронзові медалі для Львівського державного університету фізичної культури, поступившись студентським збірним з Вірменського університету економіки та Уральського державного гірничого університету.

Зазначимо, що у цьогорічній європейській студентській першості із шахів взяли участь понад 140 учасників, які представляли 35 університетів з 19 країн Європи.

Обидва шахісти, що представляли Україну, навчаються у Львівському державному університеті фізичної культури імені І.Боберського. Супроводжували і підтримували студентів на турнірі їх викладачі Богдан Виноградський та Антон Литвинець.

“Щорічно ми спільно із Федерацією шахів Львівської області проводимо Універсіаду Львівщини із шахів, ігри школярів та спартакіаду серед учнів закладів професійної освіти. Як бачимо, наявність можливості змагатись у сукупності із потужною шаховою школою області дає результати: львів’яни утримують провідні позиції в шахах не лише в Україні, але й у Європі,” – прокоментував підсумки чемпіонату Анатолій Ігнатович, керівник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Нагадаємо, що Чемпіонату Європи серед університетів з шахів організовувався Європейською асоціацією студентського спорту. Загалом у 2019 році відбуватиметься 23 чемпіонати Європи серед студентів.

Ключові слова:

Львівщинаспортшахи

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook