"Жінка в полоні": до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми організували кінопоказ

31 липня 2019р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

З нагоди відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми у Львівському кіноцентрі відбувся безкоштовний показ документальної стрічки "Жінка в полоні".

"Жінка в полоні" - фільм про Маріш, 52-річну угорку, яка служить одній родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати. Гнобителі відібрали в неї документи і заборонили виходити з дому без дозволу. З Маріш поводяться, як із твариною: вона харчується недоїдками і не має ліжка для сну. Дні й роки минають у страх, але жінка мріє повернути собі своє життя. Присутність камери допомагає їй усвідомити, що вона - не одна. У серці народжується довіра. Після двох років знімань вона набирається духу і розповідає про свій план: "Я втечу".  Фільм простежує героїчний шлях Маріш назад до свободи. 

Мета показу - привернення уваги громадян України до проблеми сучасного рабства, тяжкого життя людей, які опиняються в такій ситуації та виборюють своє право на існування у торговців людьми.

До перегляду стрічки, зокрема, долучились безробітні, які перебувають на обліку у центрах зайнятості, клієнти центрів соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, а також представники суб‘єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству в області.

Зазначимо, що показ організовано департаментом соціального захисту населення Львівської ОДА у співпраці з громадською організацією "Центр "Жіночі перспективи".

Демонстрували кінострічку в усіх областях України за ініціативи Міністерства соціальної політики у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні – Агентством ООН з питань міграції, Координатором проектів ОБСЄ в Україні та представництвом громадської організації "Кампанія А21" в Україні.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook