У Жовкві стартував турнір із футболу пам’яті Василя Ковцуна

22 серпня 2019р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 22 серпня, на жовківському стадіоні «Розточчя» розпочався XIІ міжнародний дитячо-юнацький турнір із футболу пам’яті талановитого футболіста Василя Ковцуна.

“Приємно, що вже стільки років поспіль напередодні Дня прапора та Дня Незалежності у Жовкві відбувається турнір такого високого рівня. Важливо також, що ім’я Василя Ковцуна -  людини, яка своє життя не мислила без футболу, тут, на його маленькій батьківщині, пам’ятають та шанують”, - зазначив заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Андрій Тур.   

Цього року у змаганнях беруть участь 8 команд: ДЮСШ (Жовква), СДЮШОР ФК «Карпати» (Львів), УФК «Карпати» (Львів),  ДЮФШ «Динамо» (Київ), ДЮСШ ФК «Маріуполь», ДЮФК «Поділля» (Хмельницький), обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву ФК «Черкаси» та ДЮФК опорного навчального закладу «Міловська гімназія» (Луганська область).

Турнір завершиться у суботу, 24 серпня.

Довідково:

Василь Ковцун народився 14 січня 1983 року в Жовкві. Навчаючись у ДЮСШ, брав участь у різноманітних дитячих турнірах із футболу. Вже в такому юному віці його нагороджували різними призами (кращий гравець турніру, бомбардир, нападник). Із 2000 до 2003 року Василь грав у  складі «Карпат». У 2007 році футболіст загинув  внаслідок безвідповідального ставлення лікарів.

Ключові слова:

спорттурнірЛьвівщина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook