У Львівській облдержадміністрації нагородили учасників виборчих процесів

3 жовтня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА, Відділ адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації

Сьогодні, 3 жовтня, у Львівській обласній державній адміністрації відбувся семінар-нарада «Підсумки виборчих кампаній на Львівщині у 2019 році та основні завдання органів ведення Державного реєстру виборців у підготовці до місцевих виборів».

Участь у заході взяла керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Маріанна Вільшинська.

«Ми дякуємо вам за те, що вибори на Львівщині відбулися правильно та спокійно. Незважаючи ні на що - ви завжди працюєте професійно та чесно. Від щирого серця бажаю вам та вашим родинам усіх благ», - зазначила Маріанна Вільшинська.

У межах наради Почесними грамотами та Подяками голови Центральної виборчої комісії за результатами виборчих кампаній 2019 року відзначили учасників виборчих процесів та працівників Державного реєстру виборців.

Окрім того, керівник апарату облдержадміністрації нагородила працівників відділів Державного реєстру виборців та громадського сектору Почесними грамотами та Подяками голови облдержадміністрації за результатами виборчих кампаній 2019 року та до 10-річчя введення в промислову експлуатацію Державного реєстру виборців.

Під час семінару начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів подякувала присутнім за плідну працю під час виборчих кампаній, які відбувались упродовж цього року.

Також під час заходу присутні порушили питання роботи органів місцевої влади, органів місцевого самоврядування та відділів ведення Державного реєстру виборців під час виборчих кампаній.  

Учасники семінару розглянули співпрацю виборчих комісій та органів ведення Державного реєстру виборців з питань виборчого процесу.

Зазначимо, що у 2019 році на Львівщині відбулось  дві виборчих кампанії – це чергові вибори Президента України (голосування 31 березня 2019 року та голосування 21 квітня 2019 року) та позачергові вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року.

На час виборчих кампаній створили по 12 виборчих округів, а процес голосування 1,9 млн виборців відбувався на 2136 виборчих дільницях (на парламентських виборах – на  2134).

Відтак, усього до виборчого процесу задіяли членами виборчих комісій усіх рівнів приблизно 90,3 тис наших громадян. Громадський сектор також брав активну участь у виборчому процесі. Тільки на процес виборів народних депутатів із усіх 11,5 тисяч спостерігачів, 1,2 тис були представниками громадських організацій.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook