На Янівському кладовищі вшанували героїв Листопадового Чину

1 листопада 2019р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 1 листопада, з нагоди відзначення 101-ї річниці утворення Західноукраїнської Народної  Республіки біля Меморіалу Українських Січових Стрільців на Янівському кладовищі відбулось урочисте віче, під час якого вшанували борців за волю України.

Студентство і громадськість поклали квіти до Меморіалу УГА та УСС, опісля чого відбулась панахида за всіма, хто віддав життя у боротьбі за незалежність України.

Участь у заході взяв заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

“Історія України непроста, українці у всі часи мріяли мати власну, сильну, незалежну державу. Сьогодні  101-ша річниця Західноукраїнської Народної Республіки – це мужній подвиг хлопців, які боролись за свою державу. Дуже приємно, що у сьогоднішніх заходах багато людей різного віку, особливо тішить око наша молодь, студентство, яке прийшло сюди, щоб вшанувати героїв. Мусимо пам’ятати, що ми сьогодні тут завдяки нашим героям. Ми усі, і політики, і громадськість,повинні докласти зусиль, щоб ця війна закінчилась, але завершитись вона має нашою перемогою, без жодного метра втрати території. Окупант  повинен піти геть, бо українці є миролюбною, європейською нацією. Дякуємо кожному, хто захищає українські кордони.  Ми повинні плекати пам'ять про тих, хто сто один рік тому  віддав своє життя за нашу незалежну, вільну, суверенну Україну”,  -  зазначив Іван Собко.

Нагадаємо, сьогодні також представники влади разом з громадськістю вшанували героїв Листопадового Чину на Личаківському кладовищі. 

Ключові слова:

ЗУНР

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook