Львівська Аграрна палата реалізувала проект в межах конкурсу для громадських організацій

14 листопада 2019р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

«Підвищення правової свідомості сільського населення - шлях до покращення рівня життя» - це тематичний проект, що передбачав проведення циклу круглих столів у районах Львівської області. Проект реалізувався за фінансової підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації в межах конкурсу проектів для інститутів громадянського суспільства.

Упродовж шести місяців команда фахівців Львівської Аграрної палати, Головного територіального управління юстиції у Львівській області, департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, а також Представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Західному регіоні України побували у територіальних громадах десяти районів області.

У межах проекту учасникам презентовано спеціалізовану інформаційну брошуру для власників земельних паїв Львівщини (Договори оренди землі від А до Я), яку розроблено дорадниками Аграрної палати при консультативній підтримці фахівців Головного територіального управління юстиції у Львівській області, надано роз’яснення чинного законодавства та фахові індивідуальні консультації.

Фахівці провели заходи для агровиробників, власників земельних паїів, голів сільських рад у Грабовецькій ОТГ Стрийського району (с. Грабовець), у Солонківської ОТГ Пустомитівського району (с. Солонка), у м. Жидачів для представників Жидачівського та Миколаївського районів, у с. Куровичі Золочівського району для представників Золочівського та Перемишлянського районів, у с. Мокротин Жовківського району для Жовківського та Кам’янка-Бузького районів, у Вузлівській ОТГ (с. Вузлове) для жителів Радехівського району, у Новокалинівській ОТГ Самбірського району відбувся круглий стіл для агровиробників, власників земельних паїв, голів сільських рад гірських районів Львівщини.

Проект завершився 12 листопада 2019 року під час проведення  IV Міжнародної агропромислової виставки «EuroAGRO 2019». У день відкриття  «EuroAGRO»  Львівська Аграрна палата провела підсумковий круглий стіл на тему: «Роль Аграрних палат  в поширенні позитивного досвіду земельної реформи. Європейський досвід формування ринку землі».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook