Львівська ОДА посіла призове місце в конкурсі «Регіональний експортний виклик»

20 листопада 2019р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Львівська обласна державна адміністрація посіла 2-ге місце по Україні у конкурсі «Регіональний експортний виклик» (#ExportDriveChallenge). Таку нагороду адміністрація тримала за вагомий внесок у просуванні експортної освіти в Україні.

Організатори конкурсу – проект USAID за підтримки Уряду Естонії та Офісу з просування експорту України.

Зазначимо, що над промоцією підприємств Львівщини та допомогою експортерам у налагодженні нових контактів, виходу на зовнішні ринки у Львівській ОДА працює Служба експортера. З метою допомоги суб’єктам господарської діяльності у виході на зовнішні ринки Служба експортера організовує Торговельні місії в різні країни світу. Програмою Торгових місій передбачено зустрічі у форматі В2В/В2G, відвідування провідних підприємств, представлення компаній на форумах, виставках, ярмарках.

Також у 2018 році за ініціативи Львівської обласної державної адміністрації, Львівської торгово-промислової палати, НУ «Львівська Політехніка» та Асоціації професійних митних посередників було започатковано  Школу експортера для початківців. Завдання школи – допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності та набути практичні навики для виходу на зовнішні ринки для успішного продажу своїх товарів за кордон.

Нагадаємо, що у межах цьогорічного ХІХ Міжнародного економічного форуму голова Львівської ОДА Маркіян Мальський вручив сертифікати підприємцям з нагоди завершення навчального курсу «Школа експортера для початківців».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook