Маркіян Мальський відзначив Ігоря Бардина та Люсі Гикс за внесок у розвиток молодіжного потенціалу

22 листопада 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 22 листопада, голова Львівської ОДА Маркіян Мальський разом із дружиною зустрівся із директором Канадсько-української парламентської програми (КУПП) Ігорем Бардином. КУПП дає можливість студентам з України, Грузії, Вірменії та Азербайджану проходити стажування у Парламенті Канади. 

Очільник області висловив вдячність Ігорю Бардину за вагомий особистий внесок у розбудову двосторонніх відносин між Канадою та Україною, а також розвиток молодіжного потенціалу України та вручив керівнику КУПП подяку.

Також за активну громадську діяльність Маркіян Мальський відзначив подякою співзасновницю Благодійного фонду «Інститут розвитку сім’ї та дитини» Люсі Гикс.

Окрім того, у межах зустрічі завітали привітати Ігоря Бардина та Люсі Гикс випускники та студенти Канадсько-Української Парламентської Програми (CUPP).

Зазначимо, що Програма існує з 1990-го року. Чимало  з них по закінченні програми отримували освіту за кордоном. Випускники Програми навчались на магістерських та докторських програмах в університетах Торонто, Університеті Макгілла, Гарварді, Оксфорді, Кембриджі, Паризькому університеті, Берлінському університеті, Університеті Бокконі та інших.

Ключові слова:

відзначенняподяки

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook