Олександр Кулепін відзначив подяками волонтерів «Дія»-центрів

23 лютого 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні заступник голови Львівської ОДА Олександр Кулепін відзначив подяками волонтерів, які працювали на локаціях «Дія»-центрів на території Львівщини.

Наприкінці минулого року українці почали активно вакцинуватися проти коронавірусу і, відповідно, генерувати  у «Дії» COVID-сертифікати. Аби допомогти людям з отриманням документу, Міністерство цифрової трансформації запустило по всій Україні пункти Команди підтримки «Дії». У них волонтери допомагали встановити застосунок, авторизуватися, замовити сертифікат про вакцинацію, а якщо він не генерується – підказати, в чому можлива проблема тощо.

Подяки Олександр Кулепін вручив 28 волонтерам зі Львова, Дрогобича та Золочева за активну громадянську позицію та за допомогу у забезпеченні роботи пунктів підтримки «Дії». 

«Хочу вам всім подякувати! Коли ми ініціювали цей проєкт, було важко без ресурсу, без фінансів змотивувати людей допомогти один одному. Якщо це у вас був перший досвід волонтерства, сподіваюся ви його продовжите і далі будете волонтерити. І що надалі це вас змотивує, можливо почати свою кар’єру на публічній службі, а, можливо, працюючи в приватній сфері, реалізуючись  у різних напрямках, не забувати про волонтерство», - зазначив заступник  голови Львівської ОДА.

У центрах підтримки працювали студенти-волонтери, які пройшли онлайн-навчання від Міністерства цифрової трансформації. У разі виникнення нестандартних питань, волонтери мали прямий зв’язок з технічною підтримкою «Дії», що дозволяло надати кваліфіковану допомогу всім охочим. На території Львова працювали дві команди в пунктах підтримки у Центрі Довженка та МолоДвіж-Центрі. Також отримати допомогу мешканці Львівщини могли загалом у понад трьох десятках ЦНАПів області.

Станом на зараз пункти підтримки «Дії» у Львові з 1 січня 2022 року припинили своє функціонування, але отримати консультацію можна зателефонувавши за номером телефону: 0676739308.

Участь у волонтерських проєктах - нагода спробувати себе у роботі, покращити навики комунікації, здобути нові знайомства та отримати перспективу працевлаштування. Так, як розповів начальник управління цифрового розвитку Львівської ОДА Максим Столярчук, волонтери «Дія»-центрів дуже відповідально поставилися до виконання своїх завдань, тож отримали запрошення пройти офіційне стажування в управлінні.

Читайте також: завдяки «Дії» можна подати/отримати документи в електронному вигляді у музеях Львівщини.

Ключові слова:

ДіяЛОДАподякицентри

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook