Львівщина серед областей, де активно будуються дороги, - Владислав Криклій

28 листопада 2019р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 28 листопада, на Львівщині із робочим візитом перебуває Міністр інфраструктури України Владислав Криклій. Під час поїздки Міністр окреслив плани ремонту/будівництва доріг на території Львівської області у 2020 році.

«Львівщина – це наше вікно у Європу, це перше, що бачать наші громадяни, коли повертаються і що бачать європейці, коли в’їжджають на територію України. Тому дуже важливо, щоб від пунктів перетину кордону, дорожньої інфраструктури і їх сполучень, Львівського аеропорту – все було на високому рівні і сприяло взаємозв'язку і розвитку як бізнесу, так і розвитку тих якісних сервісів і послуг, які надаються для громадян», - наголосив урядовець

У межах брифінгу у Львівській обласній державній адміністрації Міністр наголосив на активності області у будівництві доріг.

«У нас відбувається велике перезавантаження органів влади, до яких було чимало питань. Укравтодор має нового очільника. І тому я розраховую, що ми будемо будувати дороги не на папері, а їх можна буде відчути. Львівська область доволі активно будує дороги, але на цьому не варто зупинятися», - зазначив Владислав Криклій.

Окрім того, Міністр наголосив на важливості не лише будівництва дорожнього полотна, але й його ремонті.

«Дороги потрібно не лише будувати, але й рятувати. Про це ми постійно говоримо. Кошти, які ми закладемо на новий бюджетний рік включатимуть у себе і фінансування на дороги місцевого та державного значення», - додав він.

Зазначимо, що у Львівській обласній державній адміністрації відбулась нарада, у межах якої окреслили ключові напрямки роботи у 2020 році.

«Ми щойно провели робочу нараду з найбільш актуальних питань інфраструктури Львівщини. Окрім того, обговорили ті проекти, які є найбільш перспективними, визначили, над чим працювати ще у цьому році та у наступному», - резюмував голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook