Напрямки співпраці обговорили під час зустрічі керівництва Львівської ОДА із делегацією з Латвії

29 листопада 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Перспективні напрямки співпраці між Львівщиною та Латвією обговорили під час зустрічі першого заступника голови Львівської ОДА Василя Лозинського з латвійською делегацією у п’ятницю, 29 листопада.  

Присутні порушили питання співпраці у сфері євроінтеграції, а також впровадження латвійського досвіду у розробці проектів розвитку інфраструктури і збільшення енергоефективності області.

В межах зустрічі представники латвійської делегації розповіли про свій досвід в проведенні реформи децентралізації. Член правління Європейської асоціації регіонального розвитку Айгарс Пармс також запропонував можливі напрями подальшої співпраці у різних галузях, зокрема у поводженні із ТВП, дорожнього господарства, а головне – розробки енергоефективної політики управління та її імплементації.

«Ми зацікавлені в довгостроковому розвитку наших відносин і маємо відповідний досвід у просуванні енергоефективного управління та нагляду за пов’язаними проектами на рівні ЄС» , - зазначив Айгарс Пармс.

«Ми одні із кращих в Україні із реалізації міжнародних проектів. Є маса позитивних прикладів роботи із іноземними фондами. Нам є із чим працювати і є куди розвиватись. Важливо нашу співпрацю, яка вже існує, активізовувати та розвивати у подальшому», - наголосив Василь Лозинський.

Айгарс Пармс також запевнив, що Латвія продовжуватиме приймати на реабілітацію воїнів АТО/ООС та дітей, що втратили рідних під час бойових дій.

Ключові слова:

Латвіяспівпраця

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook