У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла молились за захисників

6 грудня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 6 грудня,  у День Збройних сил України, в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбулась святкова Літургія.

До спільної молитви з військовими та громадськістю долучилися представники влади області.

Під час святкової Літургії настоятель храму отець Степан Сус наголосив на тому, що Українська держава повинна бути сильною, аби захистити себе.

«В житті кожного з нас потрібно мати, окрім фізичної сили, - духовну. І її ми черпаємо у храмі. Ми черпаємо у молитві ту силу, яка дозволяє нам боротися не лише з видимими ворогами. Багато наших воїнів, повертаючись з війни, зустрічаються і з іншою війною - внутрішньою. І допомагає їм знайти мир у серці наша молитва. Не біймося просити у Бога того, що потребуємо - миру і спокою», - заначив отець Степан Сус.

Опісля, на площі перед Гарнізонним храмом відбувся виступ Військового оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Зазначимо, День Збройних сил України встановлений постановою Верховної Ради України у 1993 році. Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України». 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook