У Львівській області триває акція «Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині»

10 грудня 2019р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

За підсумками трьох місяців проведення акції, обсяг реалізації продукції, виробленої місцевими товаровиробниками у торгових мережах, зріс в середньому на 20%. Реалізація товарів місцевих виробників збільшилась як у вартісних, так і у кількісних показниках.

З метою заохочення жителів Львівщини популяризувати та купувати продукцію регіонального товаровиробника, а також розвитку місцевих товаровиробників та збільшення обсягів реалізації їх продукції 30 липня 2019 року Львівська обласна державна адміністрація розпочала акцію “Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині”.

Продовольчі товари, які вироблені на Львівщині, промарковані спеціальним брендовим логотипом «Купуй Галицьке ! Вироблено на Львівщині!» у 168 магазинах та супермаркетах торгових мереж: ТзОВ “Альянс Маркет” (мережі “Арсен”), ТзОВ ТВК “Львівхолод” (мережі “Рукавичка”), ТзОВ “Рітейл Україна” (мережі “Свій маркет”), ТзОВ “РСП Шувар”, мережі “Фуршет”, ТОВ “АШАН УКРАЇНА ГІПЕРМАРКЕТ”. За спостереженням торгових мереж, покупці позитивно відреагували на вищевказану акцію та активно до неї долучаються. Суттєво збільшили об’єми продаж за час проведення акції: ТМ “Світоч”, ТМ “Щедро”, ТМ "Молочне диво", ТМ "Хутір диканька", ТОВ “Кондитерська фабрика ТУРРОН”, ТОВ “Ресторація на ринку”, ТОВ “Кормотех”, ТМ «Зелена Корова».

Загалом оборот роздрібної торгівлі Львівської області за серпень-жовтень 2019 року зріс на 20,1% за порівнянними цінами відносно серпня-жовтня 2018 року.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook