Адміністративно-територіальний устрій: в області завершилися публічні консультації

30 січня 2020р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Відтак, сьогодні, 30 січня, у приміщенні малої сесійної зали Львівської обласної ради відбулись публічні консультації з приводу адміністративно-територіального устрою Львівської області в частині Перемишлянського та Стрийського районів.

Зазначимо, що публічні консультації відбулись за участю першого заступника голови облдержадміністрації Василя Лозинського, т.в.о директора департаменту економічної політики Степана Куйбіди, директора Агенції регіонального розвитку Львівщини Тараса Баранецького, а  також представників органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, науково-експертного середовища та інститутів громадянського суспільства.

«Нам необхідно об’єднати зусилля, аби наші громади були фінансово спроможними та потужними. Надзвичайно важливо, щоб громади  самостійно функціонували та розвивались», - зазначив Василь Лозинський.

Результати консультацій будуть винесені на розгляд Міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій до проєкту адміністративно-територіального устрою Львівщини,  яка відбудеться завтра, 31 січня.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook