До уваги сільгоспвиробників: Аграрний фонд розпочинає форвардну програму закупівель зерна
У межах програми підтримки сільгоспвиробників ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає форвардну програму закупівель зерна урожаю 2020 року, а також спеціальну програму допомоги в забезпеченні мінеральними добривами. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.
Відповідно до програми, мінеральні добрива вітчизняного виробництва сільгоспвиробники можуть придбати або обміняти за цінами Аграрного фонду на сільськогосподарську продукцію: продовольчу пшеницю, ячмінь.
Із підготовкою проведення весняно-польових робіт, аграрії дбають про майбутні врожаї, які значною мірою залежать від удобрення грунтів, кількості внесення мінеральних добрив.
Застосування мінеральних добрив сприяє збільшенню врожайності сільськогосподарських культур, покращенню якості продукції, підвищенню стійкості рослин у несприятливих кліматичних умовах. В асортименті міндобрив товариства є в наявності аміачна селітра, вапняково-аміачна селітра (ВАС) карбамідно-аміачна суміш (КАС), карбамід, добриво складне (NP 12:24), добриво складне (NPK 10:26:26).
За додатковою інформацією сільгоспвиробники можуть звертатись до Львівсько-Закарпатського регіонального представництва ПАТ «Аграрний фонд» за контактними телефономи: 067-2493212; 067-3414813 або на сторінку для оформлення відповідної заявки.
Новини за темою
Державна продовольчо-зернова корпорація запрошує до участі у форвардній програмі закупівлі зерна
20 квітня 2021
Державна продовольчо-зернова корпорація України розпочинає форвардну програму закупівлі зерна сільськогосподарських культур (пшениця, кукурудза, ячмінь) урожаю 2021 року. В рамках програми надається фінансова підтримка малим та середнім сільськогосподарським товаровиробникам. Програма закупівель зерна майбутнього врожаю проходитиме в два етапи. В першому етапі сільгоспвиробникові потрібно подати заявку на участь до регіонального відділу ДПЗКУ, сформувати відповідний пакет документів та укласти договір поставки зерна безпосередньо у центральному офісі корпорації. Після укладання договору корпорація здійснює попередню оплату сільгоспвиробникові з розрахунку 2800 гривень за 1 тонну зерна пшениці, кукурудзи та ячменю без урахування ПДВ. На другому етапі проводиться поставка зерна на елеватори ДПЗКУ та остаточний розрахунок після передачі зерна у власність корпорації. Відсоткова ставка за користування коштами становитиме від 9,5 % до 13 % річних в залежності від кількості законтрактованого зерна та величини партії. Діє програма лояльності для постійних клієнтів, які мають мінімум дворічний позитивний досвід роботи з корпорацією, за якою можна отримати додаткову знижку 0,5 % до базової відсоткової ставки. «Враховуючи, що закупівля зерна майбутнього врожаю проводиться вже не перший рік, аграрії мають можливість отримати кошти на проведення комплексу весняно-польових робіт, в тому числі на придбання мінеральних добрив, засобів захисту рослин, пального. Це вагома підтримка для ведення прибуткового аграрного бізнесу», - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман. Прийом заявок та документів, а також консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі здійснює Тернопільсько-Львівський відділ закупівель АТ ДПЗКУ: 46006, м. Тернопіль, вул. Гайова, 21. Контактні телефони: 097-9998855; 098-8048119; 098-4285213.
Розпочато весняну кампанію форвардної програми закупівлі зерна урожаю 2021 року
29 березня 2021
Акціонерним товариством «Аграрний фонд» розпочато весняну кампанію форвардної програми закупівлі зерна урожаю 2021 року, в рамках якої пропонується надання додаткової фінансової підтримки малим та середнім сільськогосподарським товаровиробникам на умовах закупівлі майбутнього урожаю пшениці і жита з підписанням відповідних договорів. Рішення про надання підтримки за форвардною програмою приймається впродовж 5-ти днів на підставі укладених договорів, обов'язковою умовою яких є страхування посівів майбутнього врожаю. За умовами вищеназваної програми Аграрний фонд передбачає закупівлю зерна пшениці та жита 2 і 3 класу мінімальною партією 100 тонн. У 2021 році АТ «Аграрний фонд» пропонує два види форвардної програми - з прив’язкою до курсу долара та без прив’язки, а оплата за контрактами здійснюватиметься двома частинами: перша - авансовий платіж не більше 65 % від суми договору, друга – по закінченню поставок зерна та оформлення всіх документів. Важливо зазначити, що завершальна оплата відбуватиметься за ринковою ціною. І тільки після цього контракт закривається. Як зазначила Тетяна Гетьман, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, вирощуванням зернових культур в області займаються близько 1,4 тис. сільськогосподарських підприємств, які вирощують зернові сільськогосподарські культури на площі 190,0 тис. га. На відміну від банківських кредитів, залучивши програму форвардних закупівель зерна майбутнього урожаю, аграрії мають можливість отримати обігові кошти на проведення комплексу польових робіт вирощування майбутніх врожаїв, не надаючи своє майно чи техніку під заставу. Це вагома підтримка для сільгоспвиробників для ведення прибуткового аграрного бізнесу. За додатковою інформацією сільгоспвиробники можуть звертатись за посиланням: http://agrofond.gov.ua/buy/forvard-2021/. Контактні дані: Роман Мелешко 097-2899945; Юлія Соха 097-8699846; 067- 2493212; м. Львів, вул. Сахарова, 42, оф. 207 та 208; Lviv@agrofond.gov.ua З актуальними ринковими цінами на зернові культури можна ознайомитись на сайті Аграрної біржі за посиланням: https://agrex.gov.ua/cini-na-zerno/.
Стартує форвардна програма закупівель зерна урожаю 2021 року
30 жовтня 2020
Для підтримки сільгосптоваровиробників АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочинає осінню форвардну програму закупівель зерна урожаю 2021 року (пшениця, ячмінь, жито, кукурудза). Як інформують в департаменті агропромислового розвитку, АТ «ДПЗКУ» пропонує умови по програмі закупівлі зерна майбутнього врожаю та надає додаткову фінансову підтримку малим та середнім сільськогосподарським товаровиробникам. “За умовами програми форвардних закупівель мінімальна партія поставки товару 100 тонн. Рішення про укладення договору поставки зерна майбутнього врожаю приймається дистанційно. Оплата за договорами відбувається виключно грошовими коштами, що надає можливість сільськогосподарським товаровиробникам закупити необхідні їм товари потрібної якості у обраних ними постачальників для ефективного ведення бізнесу”, - зазначила т.в.о директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко. Програма закупівель зерна майбутнього врожаю проходитиме в два етапи. На першому етапі сільгоспвиробникові потрібно подати заявку на участь до регіонального відділу ДПЗКУ, сформувати відповідний пакет документів та укласти договір поставки зерна. Обов’язковою умовою укладання Договору поставки зерна майбутнього врожаю є оформлення Товарної аграрної розписки (або Договору застави за рішенням АТ «ДПЗКУ») з метою мінімізації ризиків, пов’язаних з неналежним виконанням договорів. Після укладання договору, корпорація здійснює попередню оплату на поточний рахунок сільгоспвиробника 3600 гривень за 1 тонну законтрактованого зерна пшениці, ячменю, жита та кукурудзи з урахуванням ПДВ. Відсоткова ставка за користування коштами від 9,5 % до 13 % річних в залежності від кількості величини партії. Діє програма лояльності для постійних клієнтів, які мають мінімум дворічний позитивний досвід роботи з корпорацією за програмою закупівлі зерна майбутнього врожаю, за якою можна отримати додаткову знижку 0,5 % до базової відсоткової ставки. На другому етапі ДПЗКУ проводить останній розрахунок після передачі зерна у власність корпорації. За додатковою інформацією сільгоспвиробники можуть звертатись за посиланням: www.pzcu.gov.ua або до Тернопільсько-Львівського відділу закупівель АТ «ДПЗКУ», філія «Львівський КХП», м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 88, контактний телефон: 098-4285213. Оксана Буй
Аграріїв Львівщини інформують щодо можливості участі у форвардній програмі із закупівлі зернових культур
9 жовтня 2019
Як інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочинає спотові закупівлі зерна пшениці 2 та 3 класів 2019 року урожаю на своїх елеваторах: філії АТ «ДПЗКУ» «Львівський КХП» (м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 88), філії АТ «ДПЗКУ» «Стрийський КХП №2» (Львівська обл, м. Стрий, вул. Болехівська, 26). Якісні показники зерна повинні відповідати наступним вимогам: - пшениця 2 класу: вологість, макс – 14 %, натура, мін – 750 г/л, клейковина, мін. – 23 %, число падіння, мін – 220 сек, сміттєва домішка, макс – 2,0 %, зернова домішка, макс - 8 %, зерна пошкоджені клопом-черепашкою, макс – 2 %, сажкові зерна не допускаються, інші показники згідно ДСТУ 3768:2019; - пшениця 3 класу: вологість, макс – 14 %, натура, мін – 730 г/л, клейковина, мін – 19 %, число падіння, мін – 180 сек, сміттєва домішка, макс – 2 %, зернова домішка, макс - 8 %, зерна пошкоджені клопом-черепашкою, макс – 2 %, сажкові зерна не допускаються, інші показники згідно ДСТУ 3768:2019. З жовтня 2019 року стартувала осіння форвардна програма закупівель озимих зернових культур майбутнього урожаю 2020 року: зерна пшениці 2 і 3 класів, ячменю 3 класу та жита 1 і 2 класів. Основні умови проведення закупівлі зерна майбутнього врожаю: - Рекомендована мінімальна партія товару: 100,00 (сто) метричних тонн. - Предмет застави: майбутній врожай. - Попередня оплата: 3 000,00 (три тисячі) гривень з урахуванням ПДВ. -Відсоток за користування коштами: від 9,5 % до 11,5 % річних в залежності від законтрактованого обсягу поставки. Передбачена додаткова знижка 0,25 % річних сільгоспвиробникам. Остаточний розрахунок: здійснюється після поставки на зерновий склад всієї партії законтрактованого зерна. Аграрії можуть отримати відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів в регіональних відділах ПАТ «ДПЗКУ (філія «Львівський КХП», м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 88) або за телефоном 098-4285213.
Аграріїв Львівщини інформують щодо можливості участі у форвардній програмі із закупівлі зернових культур
9 жовтня 2019
Як інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочинає спотові закупівлі зерна пшениці 2 та 3 класів 2019 року урожаю на своїх елеваторах: філії АТ «ДПЗКУ» «Львівський КХП» (м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 88), філії АТ «ДПЗКУ» «Стрийський КХП №2» (Львівська обл, м. Стрий, вул. Болехівська, 26). Якісні показники зерна повинні відповідати наступним вимогам: - пшениця 2 класу: вологість, макс – 14 %, натура, мін – 750 г/л, клейковина, мін. – 23 %, число падіння, мін – 220 сек, сміттєва домішка, макс – 2,0 %, зернова домішка, макс - 8 %, зерна пошкоджені клопом-черепашкою, макс – 2 %, сажкові зерна не допускаються, інші показники згідно ДСТУ 3768:2019; - пшениця 3 класу: вологість, макс – 14 %, натура, мін – 730 г/л, клейковина, мін – 19 %, число падіння, мін – 180 сек, сміттєва домішка, макс – 2 %, зернова домішка, макс - 8 %, зерна пошкоджені клопом-черепашкою, макс – 2 %, сажкові зерна не допускаються, інші показники згідно ДСТУ 3768:2019. З жовтня 2019 року стартувала осіння форвардна програма закупівель озимих зернових культур майбутнього урожаю 2020 року: зерна пшениці 2 і 3 класів, ячменю 3 класу та жита 1 і 2 класів. Основні умови проведення закупівлі зерна майбутнього врожаю: - Рекомендована мінімальна партія товару: 100,00 (сто) метричних тонн. - Предмет застави: майбутній врожай. - Попередня оплата: 3 000,00 (три тисячі) гривень з урахуванням ПДВ. -Відсоток за користування коштами: від 9,5 % до 11,5 % річних в залежності від законтрактованого обсягу поставки. Передбачена додаткова знижка 0,25 % річних сільгоспвиробникам. Остаточний розрахунок: здійснюється після поставки на зерновий склад всієї партії законтрактованого зерна. Аграрії можуть отримати відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів в регіональних відділах ПАТ «ДПЗКУ (філія «Львівський КХП», м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 88) або за телефоном 098-4285213.
До уваги аграріїв: стартує весняна форвардна програма закупівлі зерна врожаю 2019 року
18 лютого 2019
ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочала програму закупівель зернових культур пшениці, ячменю та кукурудзи майбутнього врожаю. В межах цьогорічної кампанії планують закупити у сільгоспвиробників приблизно 360 тис тонн пшениці, кукурудзи та ячменю. На авансування аграріїв запланували виділити 1,3 млрд грн. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА. Програма закупівель зерна майбутнього врожаю відбудеться у два етапи: - на першому етапі сільгоспвиробнику потрібно подати заявку на участь до регіонального відділу ДПЗКУ, сформувати необхідний пакет документів та укласти договір поставки безпосередньо у центральному офісі корпорації. Після підписання договору, держкорпорація здійснює попередню оплату на поточний рахунок сільгоспвиробника у розмірі 3600 гривень за одну тонну зерна з урахуванням ПДВ. - на другому етапі ДПЗКУ проводить з аграріями остаточний розрахунок, який здійснюється після поставки на зерновий склад та переоформлення на ПАТ «ДПЗКУ» всієї партії законтрактованого зерна по ціні, яка буде діяти на момент поставки. Основні умови форвардної програми: - товар: зерно ячменю 3-го класу, зерно пшениці 2-го, 3-го, 4-го, 5-го, 6-го класів, кукурудза 3- го класу. - рекомендована мінімальна партія товару: 100,00 (сто) метричних тонн. - умови поставки: філія ПАТ «ДПЗКУ» або інший узгоджений зерновий склад. - термін поставки: пшениця, ячмінь до 1 вересня 2019 року, кукурудза до 1 грудня 2019 року. Цьогоріч вартість коштів становитиме від 9,5% до 13% річних в залежності від кількості законтрактованого товару та базису поставки. Чим більша партія поставки, тим менший відсоток за користування коштами. Корпорація пропонує додаткову знижку у розмірі 0,25% тим сільгоспвиробникам, які приймають участь в програмі 2 і більше років. Додаткову знижку у розмірі 0,25% отримують фермери при укладанні Аграрної розписки. Консультації з питань, що стосуються умов участі у програмі форвардних закупівель можна отримати у регіональному відділі ДПЗКУ, (ПАТ філія «Львівський КХП», м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 88) або у менеджера з постачання за тел. (050) 4463448; (098) 4285213.