Для лікарів, які лікуватимуть пацієнтів із коронавірусом, розробили навчальний модуль

3 березня 2020р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

При обласному департаменті охорони здоров’я працює гаряча лінія, на яку можна зателефонувати та дізнатися всю інформацію щодо коронавірусної інфекції, зокрема, про симптоми, профілактику, куди звертитися тощо.

Про це йшлося сьогодні під час брифінгу Львівській ОДА.

«В Україні також працює цілодобова безкоштовна урядова лінія 1545, там теж можна отримати всю інформацію. Створені спеціальні меседж-бокси, окрім того, можна поговорити із фахівцем. За матеріалами Центру громадського здоров’я були надруковані інформаційні листівки та плакати. Їх є достатньо і їх розповсюджують для медиків всієї області.  Такі плакати можна також отримати на Костя Левицького, 14 у Центрі громадського здоров’я.  В Україні також працює гаряча лінія для фахівців, які будуть працювати з коронавірусом - 0800 505840, крім того Центр громадського здоров’я розробив навчальний модуль для лікарів, які надаватимуть допомогу хворим із коронавірусною інфекцією», - розповіла керівник Львівського обласного центру громадського здоров'я Мар'яна Служинська.

За її словами, джерел достовірної інформації про коронавірус цілком достатньо, тому мешканців Львівщини закликають не послуговуватись неперевіреними новинами.

Зав.відділенням КЗ ЛОР "Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня" Таміла Алексанян наголосила, що лікарня готова до боротьби із коронавірусом.

«Інфекційна лікарня готова до прийняття пацієнтів, а звільнення інших відділень лікарні буде відбуватись в міру потреби. Ми уже виділили 20 ліжок в ізоляторах. Ліками ми теж забезпечені, Оскільки цільової терапії поки не знайдено, лікування відбувається симптоматично. Зза цей тиждень було кілька людей з підозрою на вірус. Ми їх оглянули у боксованих приміщення, їм зробили швидші тести на грип, тому коронавірус не підтвердився. Люди, в яких була підозра на коронавірус, повернулися з-за кордону. Нагадую також усім, що зараз також сезон захворювання на грип, тому, пам’ятаючи про коронавірус, не забуваймо про грип», - акцентувала Таміла Алексанян.

За інформацією міністерства охорони здоров’я, станом на 3 березня 2020 року у світі зареєстровано 90 937 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них  3 117 - летальні. Одужало вже 48 017 осіб.

Ключові слова:

коронавірус

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook