Максим Козицький провів селекторну нараду із районами щодо запобігання поширенню COVID-19

24 березня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький провів нараду з головами районних державних адміністрацій щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. На нараді також були присутні заступники голови ОДА Іван Собко, Тарас Грень та Юрій Холод.

Максим Козицький закликав голів РДА об’єднатися та скоординувати зусилля заради недопущення поширення епідемії коронавірусу в Україні.

«Вчора рішенням комісії ТЕБ і НС в області запроваджено стан надзвичайної ситуації. Відповідно, створено штаб із ліквідації НС, головою якого став заступник голови ЛОДА Іван Собко. На районному рівні необхідно створити свої штаби. Також необхідно визначити у кожному районі об’єкти критичної інфраструктури, контролювати дезінфекцію громадських місць, відпрацювати систему соціального захисту людей літнього віку в умовах карантину, - наголосив очільник області. - Пояснюйте людям, навіщо потрібен  карантин та самоізоляція. Наші правоохоронні органи системно працюють над контролем дотримання карантину та самоізоляції, зокрема тих людей, хто повернувся з-за кордону».

Максим Козицький нагадав, що вчора в Україну прибув перший літак з Китаю із засобами захисту, тестами, які вже розподілені по регіонах. Львівщина отримала перший транш експрес-тестів, 5 тисяч масок, а також 500 біокостюмів.

«Такі поставки будуть здійснюватися регулярно, щотижнево та у різних кількостях, згідно з розподілом по областях», - додав очільник області.

Заступник голови ОДА Тарас Грень звернувся до голів райдержадміністрацій із дорученням про побудову та відпрацювання спеціальних маршрутів в умовах надзвичайного стану, зокрема для доїзду на роботу медичних працівників до районних центрів.  

Своєю чергою, в.о. директора департаменту охорони здоров’я Андрій Васько надав практичні рекомендації для голів РДА та головних лікарів задля контролю лікарняних баз. Зокрема, щоденно моніторити стан підготовки кисневих систем лікарень, електропостачання медзакладів, провести аудит медикаментів згідно визначеного департаментом охорони здоров’я списку, підготувати палати-ізолятори тощо. Також надано рекомендації для роботи  закладів охорони здоров’я первинки, пологової та педіатричної допомоги, госпіталізації пацієнтів з ГРВІ за соціальними показами в умовах надзвичайної ситуації у області.

Андрій Васько також наголосив, що сьогодні важливо справедливо розподіляти ресурси, грамотно прогнозувати та робити замовлення у майбутньому.

«Зараз для нас критично важлива звітність – для того, аби ми бачили загальну картину по області», - додав керівник департаменту.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook