Мінекономіки організує серію онлайн семінарів для з пасічниками, аграріями та органами місцевої влади

8 травня 2020р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

З метою мінімізації кількості випадків, пов’язаних із загибеллю бджіл у період обробітку сільськогосподарських культур засобами захисту рослин Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України запускає серію проведення онлайн семінарів для пасічників у регіонах.

Онлайн семінар з Львівщиною відбудеться 22 травня 2020 року о 14.00 год у форматі відео-Zoom-конференції з питань взаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади.  Тривалість заходу -1 година.  

До зв’язку з Мінекономіки запрошуються представники агропромислового розвитку облдержадміністрації, спеціалісти райдержадміністрації, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку, представники обласних та районних органів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, представники органів місцевого самоврядування, пасічницькі асоціації,  пасічники, сільгоспвиробники.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації просить забезпечити налаштування зв’язку у форматі  Zoom у визначений час та взяти участь в онлайн-семінарі.   Посилання  для підключення відео-конференції буде надіслано на електронні адреси  зареєстрованих учасників за 30 хвилин до початку семінару.

З питань реєстрації  на участь у семінарі та пропозицій до виступів  звертатись до контактної особи  з питань організації заходу - Долинської Світлани, тел. 0678359395

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook