На Львівщині провели навчання щодо правильності заповнення відомостей про виборців

26 листопада 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

25 листопада відбулася zoom-нарада з керівниками Центрів надання адміністративних послуг, органів реєстрації місця проживання мешканців територіальних громад та відділів ведення Державного реєстру виборців Львівщини щодо подання відомостей про виборців (осіб): форми, вимоги, правильність заповнення, розгляд ситуацій.

Участь у нараді взяла керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Ірина Шурпяк, яка зазначила, що саме від якості наданих послуг, від спілкування з нашими виборцями залежить авторитет органів влади та органів місцевого самоврядування.   

"Ви є першими з ким спілкуються наші громадяни під час звернень щодо надання адміністративних послуг чи під час реалізації своїх виборчих прав. Знаю, що у Центрах надання адмінпослуг, органах реєстрації місця проживання та Державному реєстрі виборців працюють справжні фахівці, які вболівають за результати своєї праці. Це навчання - це практичні кейси для подальшої якісної роботи", - наголосила Ірина Шурпяк.

Начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату обласної державної адміністрації Зоряна Павлів з допомогою презентації розповіла про форми подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, і детально зупинилась на основних вимогах інструкції щодо правил заповнення форм, а також проаналізувала типові ситуації.

За словами завідувача сектору координації роботи з питань надання адміністративних послуг управління регіонального розвитку департаменту економічної політики обласної державної адміністрації Галини Тупісь, цього року всі громади мали можливість перейти на новий "Реєстр територіальних громад", так званий РТГ, у який органи реєстрації повинні заносити інформацію про своїх мешканців і в якому здійснюють прописку/виписку та різноманітні зміни.

“Органам реєстрації територіальних громад відповідно до чинного законодавства необхідно подавати відомості у Державну міграційну службу, а також у відділи ведення Державного реєстру виборців свого району чи міста з метою внесення змін у відповідні реєстри. Тому і виникло спільне рішення провести практичний семінар щодо правильного заповнення та надання відповідних відомостей відділам ведення Державного реєстру виборців Львівщини”, - підсумувала Галина Тупісь.

Ключові слова:

виборцісемінарЦНАПи

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook