Львівські ватерполісти стали донорами крові

12 Червня 2020р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 12 червня, ватерполісти львівського клубу “Динамо” здали кров для лікування важкохворих людей. Таким чином спортсмени приєднались до акції-марафону «Перемога у нас в крові», яку ініціювало Міністерство молоді та спору України.

Кров, яку здали ватерполісти у Львівському обласному центрі служби крові, спрямують до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. 

"Варто зазначити, що спортсмени Львівщини ще до оголошення акції почали здавати кров. Так, наприкінці квітня донорами стали гравці регбійного клубу "Сокіл". Згодом здав кров і гравець клубу “Барком-Кажани” Олександр Терещук. Потім стали донорами й футзалісти клубу “Енергія”. Вже впродовж тривалого часу  в Україні є постійний дефіцит донорської крові, а в час пандемії ситуація ускладнилась ще більше. Тішить, що наші спортсмени проявляють таку свідому позицію і йдуть здавати кров цілими командами”, - розповідає начальник Управління фізичної культури та спорту Роман Хім’як.

Зазначимо, цієї неділі, 14 червня, в Україні відзначатимуть День донора. Напередодні свята Міністерство молоді та спорту України разом зі спортивною спільнотою та Товариством Червоного Хреста України розпочало акцію-марафон "Перемога у нас в крові". Ініціатива проходить під хештегом #перемогаунасвкрові. Спортсменів України, а також усіх небайдужих закликають стати донорами крові та власним прикладом закликати інших приєднатись до акції у соцмережах.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook