Понад 25 спортсменів Львівщини стали донорами крові

16 Червня 2020р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

14 червня Україна відзначала Міжнародний день донора. Напередодні свята ватерполісти львівського “Динамо” здали кров для дітей, які лікуються у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

Загалом з початку карантину понад 25 спортсменів Львівщини стали донорами.

“Бути донором, могти врятувати комусь життя - це почесно. А особливо зараз, коли в Україні значний дефіцит донорської крові. Як звично, наші атлети стають хорошим прикладом для усієї області”, - наголошує начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім’як.

Нагадаємо, 21-22 квітня гравці регбійного клубу «Сокіл» здали кров для лікування хворих дітей. 29 квітня, 1️1 спортсменів львівського футзального клубу “Енергія” теж здали кров для дітей, які лікуються у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

Згодом гравець львівського волейбольного клубу «Барком-Кажани» Олександр Терещук також став донором крові, однак у рідному Краматорську. А цієї п’ятниці здали кров ватерполісти львівського «Динамо».

Зазначимо, Міністерство молоді та спорту України започаткувало всеукраїнський благодійний марафон «Перемога у нас в крові». Аби долучитись до акції, слід здати кров та поділитись світлинами у соцмережах з хештегом #перемогаунасвкрові.

Ключові слова:

донорикров

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook