Представників органів влади запрошують до навчання в межах онлайн-курсу

12 Червня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

З метою підвищення рівня відкритості та прозорості діяльності органів виконавчої влади збільшено частку проведення консультацій з громадськістю в електронному режимі – на вебсайтах відповідних органів влади. Проведення публічних консультацій – запорука  ефективного діалогу між органами державної влади та громадськістю, що надає можливість почути та врахувати думку громадськості.

Публічні консультації — це двосторонній процес спілкування між органами державної влади та громадськістю, мета якого – включити громадян до обговорення урядової політики, яка впливатиме на їхнє життя.

Для того щоб державні службовці, представники центральних органів виконавчої влади та представники громадянського суспільства долучалися до публічних консультацій та успішно знаходили взаємодію з громадою, запрошуємо пройти онлайн-курс «Публічні консультації» розміщений на сайті студії онлайн-освіти «Educational Era».

Курс містить в собі ключову інформацію про процес публічних консультацій та передбачає: 4 навчальні модулі, відео-звернення експертів, квізи, анімаційні ролики, тестування, а також посібник «Публічні консультації: крок за кроком», у якому наведені 7 етапів планування та організації масштабних публічних консультацій.

Організації-розробники курсу: Національний Демократичний Інститут, студія онлайн-освіти «Educational Era», Канадська неприбуткова організація OpenNorth.

Експерти курсу:

Наталія Окша - заступниця директора департаменту інформації та комунікацій з громадськістю, завідувачка відділу сприяння розвитку громадянського суспільства та комунікацій з громадськістю, Секретаріат Кабінету Міністрів України;
Тетяна Андрійчук - заступниця завідувача відділу департаменту інформації та комунікацій з громадськістю, Секретаріат Кабінету Міністрів України;
Віталій Гліжинський - національний координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада», Всеукраїнської громадської організації «Інститут Республіка».

Курс є безкоштовним та є у постійному доступі. За результатами проходження курсу учасники мають змогу отримати сертифікати.

Деталі за посиланням.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook