На Львівщині розпочали онлайн-курс з розвінчування фейків про історію українського державотворення

28 квітня 2022р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Стартував цикл онлайн-занять «Історія українського державотворення: правда замість фейків». Вони спрямовані на викриття найпоширенішої спотвореної та неправдивої інформації про історію українського державотворення, яку сьогодні активно розповсюджує ворог.

Ідея проєкту належить департаменту освіти і науки Львівської ОВА спільно з історичним факультетом Львівського національного університету імені Івана Франка.

Так, лектори-волонтери проекту– провідні історики України, професори й доценти ЛНУ. ⠀

«Цикл викликав значний інтерес не тільки у тимчасово переміщених громадян України, а й у педагогів і учнів старших класів Львівщини. Попри обмежений термін на онлайн-заняття зареєструвалося понад дві тисячі осіб»,-  розповіли у департаменті.

Відтак, усіх охочих запрошують переглянути записи лекцій, які вже провели.

- «Рускій мір»: ідеологія та практика насильства». Лектор - доцент кафедри історії Центральної та Східної Європи Львівського національного університету, канд. історич. наук Тамара Полещук.

- «Києво-Руська держава: міфи та історична реальність». Лектор - завідувачка кафедри давньої історії України та архівознавства Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат історичних наук Ольга Щодра.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook