Громадським організаціям розкажуть, як використовувати цифрові інструменти в роботі
Представників громадських організацій запрошують взяти участь у серії воркшопів «Як використовувати цифрові інструменти в роботі громадських організацій», які відбудуться 16,20,22 та 24 липня на платформі ZOOM.
Під час карантину важливо бути «діджитал» у своїй діяльності. Цифровізація та ІТ-інструменти відкриють нові можливості, та перспективи для розвитку та вдосконалення.
Упродовж воркшопів ви дізнаєтеся про те, як технології допомагають стати ефективнішими.
В межах програми планується опрацювати наступні теми:
- як досягти прозорості та відкритості за допомогою цифрових інструментів ( цифрові інструменти місцевої демократії);
- створення та аналіз баз даних: як використати у діяльності громадських організацій;
- краудсорсінг за допомогою цифрових інструментів та обмін досвідом;
- налагодження міжсекторного партнерства та створення мереж.
Після закінчення воркшопу учасники зможуть застосувати отримані знання в своїй роботі та згенерувати ідеї щодо стратегії вдосконалення цифрової діяльності своєї організації.
Участь у заході безкоштовна. Реєстрація обов’язкова: https://forms.gle/uc8dceXGnE74cwrr9
Захід проводиться у межах проєкту «Hackyourfuture», що реалізовується Global Project Partners e.V. (www.global-project-partners.de) спільно з Інститутом Регіонального розвитку (https://www.institute.lviv.ua/) за фінансової підтримки Федерального Міністерства Закордонних Справ Німеччини
Програма воркшопів за посиланням.
Новини за темою
Визначили остаточних переможців конкурсу на фінансову підтримку громадських організацій соціального спрямування
21 вересня 2020
Визначено остаточних переможців конкурсу на фінансову підтримку громадським організаціям осіб з інвалідністю, ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, культурно-просвітницьким організаціям, які виконують соціальні функції. У 2020 році комісія з конкурсного відбору громадських організацій, яким надаватиметься фінансова підтримка на статутну діяльність з обласного бюджету, обрала 9 переможців конкурсу та затвердила рекомендований обсяг виділення бюджетних коштів. Додатково повідомляємо, що конкурс відбувався в межах реалізації Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018 – 2020 роки. Із переліком переможців можна ознайомитись тут.
Комісія визначила переможців конкурсу на підтримку громадських організацій соціального спрямування
20 серпня 2020
Визначено переможців конкурсу на фінансову підтримку громадським організаціям осіб з інвалідністю, ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, культурно-просвітницьким організаціям, які виконують соціальні функції. У 2020 році комісія з конкурсного відбору громадських організацій, яким надаватиметься фінансова підтримка на статутну діяльність з обласного бюджету обрала 10 переможців конкурсу та затвердила рекомендований обсяг виділення бюджетних коштів. Додатково повідомляємо, що конкурс відбувався в межах реалізації Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018 – 2020 роки. Із переліком переможців можна ознайомитись тут.
Громадські організації соціального спрямування запрошують до участі в конкурсі на фінансову підтримку
26 Червня 2020
У департаменті соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації триває прийом пропозицій на конкурс на фінансову підтримку громадським організаціям осіб з інвалідністю, ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, культурно-просвітницьким організаціям, які виконують соціальні функції. Конкурс оголошено 5 червня 2020 року. Конкурсні пропозиції можна подати до 4 липня 2020 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10-00 до 17-00 год. за адресою: м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10, к. 503. Контактна особа – Вітів Ірина Ярославівна, провідний спеціаліст департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, тел.: (032) 255-31-60, e-mail: dszn.plan@gmail.com. Конкурсна пропозиція складається державною мовою та має містити: 1) заяву про участь у конкурсі за формою встановленого зразка, за підписом керівника або уповноваженої особи громадської організації та скріплена печаткою організації (у разі наявності); 2) опис програми (проєкту, заходу) та кошторис витрат, необхідних для реалізації проекту, за формою встановленого зразка; 3) інформацію про діяльність громадської організації, зокрема досвід виконання (реалізації) програм (проєктів, заходів) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування громадської організації, матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення (у довільній формі до 3 арк.); 4) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій ( у разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу). Зазначені документи засвідчуються підписом керівника та скріплюються печаткою організації (у разі наявності). Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формах. Подані конкурсні пропозиції не повертаються учасникам конкурсу. Порядок
На Львівщині відбудеться IV Форум громадських організацій «Партнерство та розвиток»
27 листопада 2019
11 грудня відбудеться IV Форум громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток», де для ефективної взаємодії, обміну досвідом та налагодження комунікації зустрінуться представники інститутів громадянського суспільства, влади, донорських організацій, медіа та бізнесу. Форум стане майданчиком для напрацювання нових інструментів взаємодії, досвідчені спікери поділяться різними кейсами співпраці, відбудеться обговорення актуальних викликів, що стоять перед громадськістю зараз, та шляхів їх вирішення. На події донорські організації розкажуть, як податися на конкурс та отримати кошти на розвиток проєктів. Місце проведення: Конгрес арт-готель "BANKHOTEL". Реєстрація учасників з 09:00 год. Початок Форуму о 10:00 год. Участь безкоштовна, але передбачає попередню реєстрацію. Кількість учасників обмежена, заявка за посиланням. Реєстрація триватиме до 8 грудня 2019 року. Підтвердження про участь та детальна інформація будуть надіслані 9 грудня на електронну пошту. Організатором заходу є департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації. За детальною інформацією просимо звертатись до контактної особи - начальника відділу комунікацій з громадськістю управління внутрішньої та молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації Христини Швец, тел.: 38 (093)-239-47-02.
Львівська Аграрна палата реалізувала проект в межах конкурсу для громадських організацій
14 листопада 2019
«Підвищення правової свідомості сільського населення - шлях до покращення рівня життя» - це тематичний проект, що передбачав проведення циклу круглих столів у районах Львівської області. Проект реалізувався за фінансової підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації в межах конкурсу проектів для інститутів громадянського суспільства. Упродовж шести місяців команда фахівців Львівської Аграрної палати, Головного територіального управління юстиції у Львівській області, департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, а також Представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Західному регіоні України побували у територіальних громадах десяти районів області. У межах проекту учасникам презентовано спеціалізовану інформаційну брошуру для власників земельних паїв Львівщини (Договори оренди землі від А до Я), яку розроблено дорадниками Аграрної палати при консультативній підтримці фахівців Головного територіального управління юстиції у Львівській області, надано роз’яснення чинного законодавства та фахові індивідуальні консультації. Фахівці провели заходи для агровиробників, власників земельних паїів, голів сільських рад у Грабовецькій ОТГ Стрийського району (с. Грабовець), у Солонківської ОТГ Пустомитівського району (с. Солонка), у м. Жидачів для представників Жидачівського та Миколаївського районів, у с. Куровичі Золочівського району для представників Золочівського та Перемишлянського районів, у с. Мокротин Жовківського району для Жовківського та Кам’янка-Бузького районів, у Вузлівській ОТГ (с. Вузлове) для жителів Радехівського району, у Новокалинівській ОТГ Самбірського району відбувся круглий стіл для агровиробників, власників земельних паїв, голів сільських рад гірських районів Львівщини. Проект завершився 12 листопада 2019 року під час проведення IV Міжнародної агропромислової виставки «EuroAGRO 2019». У день відкриття «EuroAGRO» Львівська Аграрна палата провела підсумковий круглий стіл на тему: «Роль Аграрних палат в поширенні позитивного досвіду земельної реформи. Європейський досвід формування ринку землі».
У Львові представили проект «Багатодітне материнство - джерело краси, енергії, любові…»
15 травня 2019
Сьогодні, 15 травня, переможець конкурсу серед інститутів громадянського суспільства презентував проект «Багатодітне материнство - джерело краси, енергії, любові». Захід організовує громадська організація «Ділові Українські Жінки в Львівській області» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації. «Дякую за те, що ви несете в собі мужність, силу і демонструєте усім приклад того, ким є насправді жінка. Завдяки українській жінці, берегині, ми сьогодні не втратили нашу державу , жінка є берегинею нашої нації. Для жінки у цьому світі немає нічого неможливого, якщо вона відчуває себе жінкою, яку люблять, поважають, цінують. Жінки – та основа, яка тримає світ», - наголосила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак. У програмі заходу відповіді на питання: 1. Як юридично жінці захистити себе і своїх дітей у сімейному житті? 2. Де знайти мотивацію, коли є емоційне вигорання ? 3. Як забезпечити фінансову подушку собі та дітям? 4. Як зберегти та відновити здоров’я? 5. Презентація унікального фото-проекту "Багатодітне материнство-джерело краси, енергії, любові" у Міжнародний день сім‘ї. За словами організаторів, важливим є привернення уваги до жінок, які незважаючи на всі виклики долі народжують, виховують дітей, насолоджуються материнством і при цьому розвивають свій творчий потенціал, дбають про власне здоров’я та красу. Спікери-експерти – відомі бізнес-тренери, коучі, лікарі, фінансисти, юристи України.
500 тисяч гривень – на підтримку статутної діяльності громадських організацій осіб з інвалідністю, ветеранів, політичних в’язнів
11 травня 2019
На фінансову підтримку статутної діяльності громадських організацій осіб з інвалідністю, ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, культурно-просвітницьких організацій у 2019 році виділили 500 тис грн. Із поданих 24 проектів громадських організацій інвалідів, ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, культурно-просвітницьких організацій на надання фінансової підтримки статутної діяльності у 2019 році конкурсна комісія визначила 20 громадських організацій, які отримають фінансову підтримку на статутну діяльність. Оцінювання відбувалося під час відкритого захисту учасниками конкурсних проектів за критеріями, визначеними конкурсною комісією. Додатково інформуємо, що конкурс відбувся в межах реалізації Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018 – 2020 роки. Із переліком переможців можна ознайомитися тут.
Представники Львівщини продовжують знайомство із сучасним освітянським досвідом Франції
12 липня 2018
Делегація зі Львівської області бере участь у програмі «Зміцнення державного управління через підвищення прозорості, зниження бюрократії та боротьбу з корупцією шляхом запровадження сучасних інструментів інформаційно-комунікаційних технологій». Відтак сьогодні, 12 липня, учасники делегації ознайомились із розвитком муніципалітету Фонтеней-су-Буа. Це другий і найбільший муніципалітет у Паризькому регіоні. Муніципалітет розробив низку інформаційно-комунікаційних технологій для громадян, ІКТ-заходів з якими ознайомились представники із Львівщини. Зокрема новий простір – «Третє місце», присвячений інноваціям, де всі бажаючі можуть використовувати цифрові технології. Також учасники відвідали департамент О-де-Сен, де їм презентували цифрові послуги в сфері освіти, сімейній та споживчій сферах. Зазначимо, навчальна програма відбувається в межах Проекту USAID «Навчальні програми професійного зростання». Основна професійна мета навчань полягає в ознайомленні службовців обласних державних адміністрацій, зокрема Львівської та Івано-Франківської, з європейським досвідом та кращими практиками діяльності державної служби, впливом ІКТ-рішень, механізмів та інструментів на підвищення прозорості та підзвітності, і як наслідок, на зменшення корупції та підвищення якості державного управління.
Цифрові послуги на службі у громадян: представники Львівщини переймають сучасний світовий освітянський досвід
11 липня 2018
Делегація зі Львівської області бере участь у програмі «Зміцнення державного управління через підвищення прозорості, зниження бюрократії та боротьбу з корупцією шляхом запровадження сучасних інструментів інформаційно-комунікаційних технологій». Сьогодні у межах навчання представники Львівщини ознайомились із освітньою історією та динамікою розвитку Пре-Сент-Жерве (Франція) – муніципалітету, який постійно вдосконалює послуги для громадян та залучає їх до процесу прийняття рішень. Учасникам програми презентували роботу сфери цифрових послуг, останні впровадження та зусилля, спрямовані на залучення громадян до обговорень та розвитку цифрових послуг, а також використання ІКТ під час навчання у початковій та середній школах. Оскільки влада муніципалітету вважає, що рівний доступ до ІКТ для кожної дитини формуватиме майбутніх свідомих громадян. Окрім того, учасники навчальння взяли участь у сесії, сфокусованій на питаннях передачі послуг, відкритих даних, які можуть бути запропоновані та розроблені місцевими органами влади. Зазначимо, навчальна програма відбувається в межах Проекту USAID «Навчальні програми професійного зростання». Основна професійна мета навчань полягає в ознайомленні службовців обласних державних адміністрацій, зокрема Львівської та Івано-Франківської, з європейським досвідом та кращими практиками діяльності державної служби, впливом ІКТ-рішень, механізмів та інструментів на підвищення прозорості та підзвітності, і як наслідок, на зменшення корупції та підвищення якості державного управління.
У Львівській ОДА організували тренінг для громадських організацій
14 Червня 2018
Cьогодні, 14 червня, для представників громадських організацій провели тренінг «Соціоніка – наука про інформаційну взаємодію психіки людини зі світом та з іншими людьми». Спікером виступив кандидат історичних наук, доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» Олександр Морушко. Під час тренінгу учасники розглянули дихотомічні поняття в теорії особистості – інтроверсію та екстраверсію, а також відмінності між соціонікою та психологією. “Соціоніка довела існування шістнадцяти людських типів, кожний з яких знає тільки мову спілкування своєї групи. Практика свідчить, що використовувати соціоніку можна в різних галузях, де йдеться про людину як про особу та про відносини між людьми”, - наголосив Олександр Морушко. Зазначимо, тренінг організували за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.
Олег Синютка зустрівся з представниками громадських організацій АТО
6 Червня 2018
Сьогодні, 6 червня, очільник області Олег Синютка зустрівся з громадськими організаціями, активістами та волонтерами, які займаються питаннями учасників АТО. Під час зустрічі обговорили проблематику пов'язану з наданням земельних ділянок учасникам АТО на території Львівщини. Детальніше торкнулися тематики виділення землі в Пустомитівському районі. Зокрема, голова Львівської ОДА запевнив активістів, що вивчить детальніше документи по кожній людині індивідуально, а також виїде на місце для огляду. «Моя посада зобов’язує мене приймати рішення одноосібно, як і відповідати за ці рішення, але я для себе вирішив, що мушу вивчити це питання детальніше», – зазначив Олег Синютка.