На Личаківському кладовищі вшанували пам'ять композитора Мирослава Скорика

13 липня 2020р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 13 липня, композитору та музикознавцю, Герою України Мирославу Скорику могло б виповнитися 82 роки.

На Личаківському кладовищі зібралися рідні Мирослава Скорика: дружина Андріана Скорик та донька Мілана Скорик. Поклали квіти до могли композитора заступник голови ОДА Іван Собко, заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Тетяна Плугатор, керівник відділу мистецтв та розвитку культури Василь Гладкий.

Вшанували пам’ять маестро й працівники Львівської національної філармонії, зокрема генеральний директор філармонії Влодимир Сивохіп, заступник генерального директора Василь Шемелинець та директор концертного залу Тарас Грудовий.

«Дуже прикро, що сьогодні ми не відзначаємо день народження Мирослава Скорика як зазвичай, знаючи, що він десь сидить за своїм роялем і приймає вітання й обійми рідних та близьких йому людей. Смерть маестро стала вельми сумною новиною, для усіх тих, хто його любив, ним захоплювався і надихався. Мирослав Скорик був одним з найяскравіших представників сучасного покоління композиторів. З його відходом у вічність завершилася ціла епоха в українському музичному мистецтві. Проте, його внесок у музичну історію нашої країни настільки великий і важливий, що ми будемо пам’ятати його століттями. Мирослав Скорик не лише був візитівкою Львова та світочем української музики , а й своєю творчістю та здобутками прославляв Україну у всьому світі. Світла пам’ять і вічна шана композитору», – зазначив заступник голови ОДА Іван Собко.

Нагадаємо, що український композитор, музикознавець, Герой України, народний артист, лауреат премії імені Т.Г.Шевченка Мирослав Скорик відійшов у вічність на 82-му році життя 1 червня 2020 року

Ключові слова:

Львівщина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook