В Добросині створюють відкритий молодіжний простір

23 липня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Як інформують у відділі молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, у селі Добросин Жовківського району молодь працює над облаштуванням відкритого молодіжного простору. На початку липня ініціативна група розпочала реставрацію літнього театру, який розташований в центрі села.

«Наразі вдалося очистити підлогу від заростей та демонтувати занедбані лавки. Попереду ще багато роботи: потрібно реставрувати сцену, поставити нові сидіння, провести світло, облаштувати лаунж-зону та інше. Молоді люди Добросина активно долучаються до ініціативи, однак для подальших робіт необхідна низка матеріалів»,-  розповіли представники ініціативної групи.

Майбутній простір стане майданчиком для навчання та розвитку молоді Добросина. Тут проводитимуть тренінги, мотиваційні зустрічі, кінопокази, дискотеки та інше.

Організатори планують завершити роботу над простором до середини серпня. Кожен охочий може долучитися до доброї справи матеріалами або ж приїхати та допомогти власними руками.

Зазначимо, що поряд з молодіжним простором є парк, який ініціатори також планують облагородити.

Контактна особа - Орест Борис (093 007 34 94).

Ключові слова:

молодіжний простір

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook