Оголошено відбір для відновлення молодіжних просторів Львівщини за методикою БУР-таборів

28 січня 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та Львівський обласний молодіжний центр спільно з Будуємо Україну Разом (БУР) реалізовує проект щодо розвитку молодіжної інфраструктури за методикою БУР-таборів.

Будуємо Україну Разом — волонтерська програма, яка через спільну працю, подорожі та неформальну освіту об’єднує українську молодь у мережу активних громадян. БУР виник як волонтерська акція Львівської освітньої фундації, що мала на меті відновити будинки, знищені внаслідок війни на сході України. Проте з часом акція перетворилася на рух, що формує нову генерацію відповідальних українців, які творять зміни.

БУР діє з 2014 року. Учасники руху мандрують між громадами України, підсилюючи місцеву молодь та допомагаючи створювати молодіжні простори, відновлювати інфраструктуру в парках, занедбаних будинках культури та домівок для потребуючих сімей. Такою є методика БУР-таборів. Також місія БУРу формувати довіру, відповідальність та спроможність серед української молоді.

«БУР може тривати 1-2 дні. Формат довільний і може відповідати можливостям місцевої команди. Зазвичай, під час одного заходу нам вдається відремонтувати одну-дві кімнати помешкання або облаштувати частину громадського простору. Після аналізу та відбору заявок представники БУР-осередку разом з майстром завітають на ваш об’єкт, щоб оцінити масштаби та можливий об’єм робіт», розповідають організатори.

Для того, щоб зробити БУР у своєму населеному пункті потрібно заповнити анкету за посиланням.

Зазначимо, що обов’язковим елементом БУР-табору є залучення місцевого ресурсу (бізнес, краудфандинг, приватні внески або підтримка місцевої влади). У відсотковому співвідношенні - 30% ресурсів залучають безпосередньо на місцях проведення самостійно, 70% - забезпечує команда організаторів табору.

Детальніше на FB сторінці

Додамо, що проєктом планується відновити 10 молодіжних просторів.

Контактна особа від департаменту: Віктор Аторвін, тел. 0971352766.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook