На Львівщині здійснюють рейдові перевірки перевізників

23 липня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

22 та  23 липня працівники управління транспорту та зв’язку Львівської ОДА спільно з управлінням Укртрансбезпеки та інспекторами Патрульної поліції м. Львова здійснили рейдові перевірки.

Зокрема, такі перевірки проводилися на головному залізничному вокзалі, приміському залізничному вокзалі, новому та старому терміналах Міжнародного аеропорту "Львів" імені Данила Галицького у м. Львові.

За результатами спільних заходів, відповідно до Закону України Про автомобільний транспорт, складено 1 акт, зокрема, за надання послуг з перевезення пасажирів без відповідних дозвільних документів.

Частиною першою статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення  передбачено відповідальність за провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб`єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом (крім випадків застосування принципу мовчазної згоди).

З метою початку практичної реалізації Плану заходів по виведенню «нелегальних» перевізників з ринку пасажирських перевезень, 12 та 19 червня 2020 року в будівлі облдержадміністрації за головуванням профільного заступника голови облдержадміністрації відбулись наради, в межах яких проведено консультації з учасниками ринку перевезень, представниками асоціацій, профспілок і роботодавців автомобільного транспорту, а також представниками правоохоронних, контролюючих та державних органів влади.

За результатами проведення зазначених нарад, серед іншого, управлінням транспорту та зв’язку облдержадміністрації забезпечено постійний моніторинг звернень щодо «нелегальних» перевезень в області, разом з тим, для активізації роботи та відпрацювання силами міжвідомчих Робочих груп щодо проведення спільних заходів з метою виведення з ринку пасажирських автомобільних перевезень «нелегальних» перевізників облдержадміністрацією, зобов’язано районні державні адміністрації утворити відповідні територіальні (районні) міжвідомчі Робочі групи з тих самих питань.

Зазначаємо, що виведення з ринку пасажирських автомобільних перевезень «нелегальних» перевізників залишається одним із пріоритетних завдань Львівської обласної державної адміністрації, в зв’язку із цим, працівниками управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації систематично проводяться рейдові перевірки з управлінням Укртрансбезпеки у Львівській області із залученням управління патрульної поліції у Львівській області.

З метою унеможливлення функціонування на ринку пасажирських перевезень транспортних засобів, які експлуатуються поза межами правового поля та створення рівних умов для функціонування перевізників на ринку автомобільних пасажирських перевезень, управлінням і надалі проводитимуться спільні заходи державного контролю.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook