Місто Самбір – у червоній категорії епідемічної небезпеки за показником захворюваності на COVID-19

14 серпня 2020р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Місто Самбір віднесли до категорії регіонів з червоним рівнем епідемічної небезпеки. Обмеження будуть застосовані з 17 серпня. Таке рішення прийнято Центральною комісією з питань ТЕБ та НС на засіданні 13 серпня. Про це повідомив під час брифінгу директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.  

«Львівщина, на жаль, продовжує показувати неприємну статистику, вже близько місяця ми є на стабільно високих цифрах. За рішенням Центральної комісії ТЕБ та НС, уся Львівська область відноситься до помаранчевої зони, окрім міста Самбір – воно із 17 серпня у червоній. Цього тижня ми провели рекордно велику кількість ПЛР-тестувань. Тому у відсотковому співвідношенні до кількості виявлених хворих ситуація по області, звичайно, є напруженою, але не критичною і, що важливо, контрольованою, - - наголосив очільник департаменту. - Останнім часом збільшилась кількість звернень в стаціонар – щоденно по області 120-130 людей, приблизно така ж кількість виписується. Стаціонарні хворі – це зазвичай пневмонії із важким перебігом, які потребують тривалого лікування, від трьох до чотирьох тижнів». 

Орест Чемерис також розповів про відкриття лікарень «другої лінії», зокрема Жидачівської та Буської ЦРЛ, які незабаром прийматимуть хворих на коронавірус, та вкотре закликав мешканців дотримуватись карантину. 

«Цього тижня ми перейшли межу у 50% заповненості ліжок – цей тривожний фактор. Тому змушені поступово відкривати лікарні «другої лінії». Жидачівська центральна районна лікарня прийматиме близько 45 хворих на ковід, Буська центральна районна лікарня - 40. Це ті лікарні, які провели кисень, облаштували все необхідне, зокрема, і палати, і індивідуальний захист для персоналу, - розповів Орест Чемерис. - Ще раз закликаю всіх відповідально і усвідомлено ставитись до дотримання усіх карантинних обмежень».

Ключові слова:

COVID-19коронавірус

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook