Національно-патріотичне виховання: в області вже п’ятий рік поспіль проводять християнсько-військовий вишкіл “Захисник”

17 серпня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 17 серпня, на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди» стартував християнсько-військовий вишкіл «Захисник».

«Головною метою проєкту є формування у молоді образу воїна-християнина як захисника миру і правди, як того, хто завжди дотримується християнських норм життя і не зловживає військовою силою, захищає слабших та стоїть на боці справедливості та правди» - зазначають організатори заходу.

Цього року вишкіл відбудеться у двох напрямках: перший - вишкіл сержантів та стройова підготовка; другий - вивчення історії УПА, пішохідного туризму і скелелазіння.

Крім того, кожного дня для учасників відправлятиметься Літургія, проводитиметься вечірня варта та молитовна вечірня сторожа в поєднанні із вартуванням.

Зазначимо, що захід відбувається за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації в межах конкурсу молодіжних проектів Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

Організаторами табору є ЛОМГО «Українська молодь - Христові», департамент душпастирства силових структур України УГКЦ, та ГСПО «Тризуб» ім. Степана Бандери.

Ключові слова:

виховання

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook